Braun - nowa linia golarek z intuicyjną technologią i przełomowym designem

<
Gallery image
>
Braun - nowa linia golarek 1
<
Braun - nowa linia golarek 1Braun - nowa linia golarek 2Braun - nowa linia golarek 3Braun - nowa linia golarek 4
 
>
 
 

Jednym z największych wyzwań, jakie niesie ze sobą męskie golenie jest niewątpliwie trudnodostępny zarost. Dla wielu mężczyzn kilkukrotne golenie tej samej partii twarzy to codzienność. Nowe golarki od Braun sprawią, że pominięte włosy staną się przeszłością. Braun wprowadza na rynek nową generację golarek - Braun Series 5, Series 6 i Series 7, które zostały wyposażone w innowacyjne technologie. Wszystkie trzy urządzenia posiadają nowy, ergonomiczny uchwyt zaprojektowany tak, aby idealnie leżał w dłoni i umożliwiał efektywne golenie za jednym pociągnięciem.


Nowa golarka Braun Series 7 z głowicą 360° Flex - maksimum efektów przy minimalnym wysiłku

Model Braun Series 7 został wyposażony w rewolucyjną, w pełni elastyczną głowicę 360° Flex. Głowica dostosowuje się do konturów twarzy i szyi, zapewniając stały kontakt ze skórą, aby dotrzeć do każdego włosa. W efekcie skóra twarzy jest idealnie gładka, nawet w trudnodostępnych miejscach.

Cena w zależności od modelu - od 999 zł do 1239 zł


Braun Series 6 z głowicą SensoFlex - rozwiązanie dla dokładnego golenia skóry wrażliwej

Golarka Braun Series 6 posiada głowicę golącą SensoFlex dedykowaną skórze skłonnej do podrażnień. Głowica minimalizuje nacisk i zapewnia delikatne, ale dokładne golenie, jednocześnie dopasowując się do konturów twarzy. Golarka Series 6 została przetestowana dermatologicznie pod kątem delikatności dla skóry. To gwarancja dokładnego golenia bez straty na  wydajności.

Cena w zależności od modelu - od 769 zł do 1099 zł


Braun Series 5 z systemem EasyClean - dla łatwego golenia i bezproblemowego użycia

Golarka Series 5 została wyposażona w system EasyClean. Urządzenie może być łatwo czyszczone dzięki specjalnemu otworowi do płukania znajdującemu się w głowicy, który ułatwia usuwanie włosów, bez konieczności jej zdejmowania. Wystarczy wypłukać golarkę pod bieżącą wodą, aby całkowicie ją wyczyścić.

Cena w zależności od modelu - od 419 zł do 689 zł


Zwiększ możliwości swojej golarki dzięki wymiennym końcówkom EasyClick

Golarki Braun Series 5, 6 oraz 7 można w prosty sposób zmienić w wielofunkcyjne urządzenia. Wystarczy, że użyjesz jednej z pięciu dedykowanych końcówek EasyClick i umieścisz ją na głowicy: Za pomocą jednego kliknięcia zmienisz swoją golarkę w trymer do brody, precyzyjny trymer, golarkę do ciała, trymer do zarostu lub szczoteczkę czyszczącą.

Ceny w zależności od końcówki - od 119 zł do 189 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-07-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES