Bulova - nowy zegarek stworzony przez Manchester United

<
Gallery image
>
Bulova - zegarek od Manchester United 1
<
Bulova - zegarek od Manchester United 1Bulova - zegarek od Manchester United 2Bulova - zegarek od Manchester United 3Bulova - zegarek od Manchester United 4
 
>
 
 

Od kiedy Bulova została oficjalnym sponsorem Manchester United, drużyna stała się nieodzowną częścią nowojorskiej marki. Z okazji rozpoczętej w 2013 roku współpracy zawodnicy wraz z legendarną zegarmistrzowską marką stworzyli własny, sygnowany przez kultową ekipę model czasomierza - Bulova Treble. Na jego prezentacji zjawił się cały skład "Czerwonych Diabłów" z Robinem van Persie, Angelem di Maria oraz Luke’iem Shawem na czele.


Bulova Treble to najnowszy i pierwszy model zegarka nowojorskiej marki, który został stworzony przy współpracy z angielską drużyną. Członkowie ekipy otrzymali niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w kreacji wyjątkowego modelu Treble. Oprócz możliwości wyboru koloru i ogólnych parametrów, gracze mogli spersonalizować swój własny czasomierz, dodając m.in. podpis na tarczy.

Bezel, obudowa oraz denko zostały pokryte wysokiej jakości tytanem, co nadaje temu modelowi sportowy i minimalistyczny charakter. Wyprodukowany w Szwajcarii zegarek posiada mechanizm automatyczny zbudowany na 26 kamieniach. Wodoszczelność modelu wynosi 100M (10 ATM/10 Bar), dzięki czemu jest on odporny na kąpiel, pływanie i nurkowanie bez akwalungu.

Na tarczy czasomierza dedykowanego potrójnemu zwycięstwu drużyny w 1999 roku nie mogło zabraknąć jej herbu. Koperta została umieszczona na najwyższej jakości gumowym pasku. Wyjątkowy model Treble jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czerwonym oraz niebieskim.

Na oficjalnym launchu nowego modelu pojawili się zarówno zawodnicy, jak i cała kadra zarządzająca. Menedżer ekipy, Louis van Gall znany jest ze swojej punktualności i tego, że nie akceptuje żadnych spóźnień. Jasnym więc było, że świeżo po zremisowanym meczu z Chelsea, brytyjska ekipa stawiła się punktualnie na prezentację swojego dzieła, tak jak na reputację marki Bulova przystało.

Decyzja Bulova, aby zawodnicy odegrali znaczącą rolę w projektowaniu zegarków odzwierciedla  zaangażowanie jakie obie marki wkładają we współpracę i przypieczętowuje partnerstwo zawarte w 2013. Zegarek otrzymał miało oficjalnego czasomierza drużyny i trafi na nadgarstki zawodników oraz kadry trenerskiej.

Model dostępny na zamówienie. Zainteresowanych zapraszamy do salonów sieci Time Trend.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-12-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności