Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch

<
Gallery image
>
Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch 1
<
Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch 1Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch 2Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch 3Casio Edifice ECB-500 - nowy analogowy smartwatch 4
 
>
 
 

Kolekcja Edifice ECB-500 kontynuuje innowację zapoczątkowaną pod koniec 2014 roku przez Casio. Innowację, w której marka łączy nowe technologie z klasycznym wyglądem. Casio podkreśla tym samym, że zegarek ma przede wszystkim odmierzać czas, pełnić tradycyjną rolę na nadgarstku użytkownika, a dopiero w drugiej kolejności cieszyć dodatkowymi, przydatnymi funkcjami.


Dzięki darmowej aplikacji Casio Watch+, ECB-500 łączy się ze smartphonem, co w sposób wygodny i szybki pozwala na dokonywanie kilku zmian na zegarku, takich jak ustawienie czasu, alarmu czy timera. Ponadto synchronizacja pozwala na błyskawicznie odnalezienie zawieruszonego telefonu. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w ECB-500, a zagubiony smartphone zacznie wydawać z siebie dźwięki, po których z łatwością go namierzymy. Korzystając z aplikacji Casio Watch+ ustawimy na zegarku dodatkowy czas dla jednego z 300 dostępnych miast świata. Za sprawą tej funkcji ECB-500 może wyświetlać dwie dowolnie wybrane przez nas godziny (jedną na tarczy głównej, a drugą na małej tarczy wbudowanej po lewej stronie zegarka). Ta opcja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują pomiędzy różnymi strefami czasowymi. Korzystając z opisanych funkcji nie trzeba się martwić o tzw. "zżeranie" i wymianę baterii w ECB. Ekologiczne ładowanie energią słoneczną zapewnia wbudowany panel, a stan naładowania sprawdzimy dzięki wskaźnikowi naładowania. Co więcej, zegarek ma automatyczny kalendarz, podświetlenie typu Super-Illuminator, a funkcja trybu samolotowego jednym przyciskiem dezaktywuje łączność Bluetooth na czas podróży samolotem.

Gdy słyszymy słowo "smartwatch", w wyobraźni pojawia się obraz nieco futurystycznego, elektronicznego gadżetu, który poza faktem noszenia na nadgarstku nie do końca przypomina zegarek. Prezentując kolekcję Edifice ECB-500, Casio po raz kolejny udowadnia, że zegarek z synchronizacją Bluetooth 4.0 może łączyć nowoczesne funkcje z klasycznym designem zegarka. W całości wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, wodoszczelny do 100m, analogowy, idealnie zsynchronizuje się nie tylko z naszym smartphonem, ale również z elegancką koszulą i marynarką.

Casio Edifice ECB reprezentują dwa modele: czarny ECB-500DC-1A (1990 PLN) oraz srebrny ECB-500D-1AER (1490 PLN). Zegarki są kompatybilne z telefonami:
- iPhone (4s-6 oraz 6 plus)
- Samsung Galaxy ( Note 3, Note 4, Note Edge, S4, S5, S6, S6 Edge)Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-08-2015

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES