Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień

<
Gallery image
>
Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 1
<
Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 1Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 2Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 3Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 4Edifice Momentum - zegarek na każdy dzień 5
 
>
 
 

Momentum to wyjątkowa linia w świecie zegarków Edifice. Nazwę zaczerpnęła z angielskiego wyrazu oznaczającego pęd.  Jest projektowana z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy lubią szybkie tempo życia pełne wyzwań i samorealizacji. W tym sezonie Edifice ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę linii Momentum - ERA-110D. Jak na markę stworzoną dla prawdziwego fana motoryzacji przystało, w kampanii promującej nowości zobaczymy ambasadora Edifice, dziennikarza motoryzacyjnego Adama Kornackiego.


Wygoda połączona ze stylem zwana sportową elegancją to dominująca cecha ERA-110D. Tym razem Adam Kornacki zamienił szykowny garnitur na nieco luźniejszy strój, w którym prezentuje się jak zwykle nienagannie. Na klimatycznych zdjęciach nie mogło zabraknąć także samochodu - w końcu świat motoryzacji połączył dziennikarza z marką Edifice. Sama linia Momentum doskonale wpisuje się w wizerunek Adama Kornackiego. Mistrz Polski w wyścigach samochodowych z 2009 roku uwielbia aktywne, szybkie tempo życia – 24/7 dni w tygodniu, maksymalnie czerpiąc z każdej upływającej minuty. Dla takich mężczyzn został zaprojektowany nowy Edifice. Bez względu na sytuację czy okoliczności, ERA-110D będzie praktycznym towarzyszem każdego dnia.

Model, który wybrał Adam Kornacki został w całości wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki specjalnej technice zmatowienia osiągnięto wyważoną i stonowaną kolorystykę. Za sprawa dużych, jasnych indeksów kontrastujących z ciemnym tłem tarcza jest przejrzysta i czytelna. Wśród funkcji znajdziemy timer, 3 alarmy oraz datownik. Wszystkie dane wyświetlają się na cyfrowych tarczkach co doskonale uzupełnia design zegarka. ERA-110D posiada również wodoszczelność na poziomie 100m – to standard w całej palecie marki Edifice. Świetną jakość dopełnia żywotność baterii – przez 10 lat  nie trzeba martwić się o jej wymianę. I mogłoby się wydawać, że zegarek w takim stylu i z takim wyposażeniem to nie najmniejszy wydatek. Jednak atrakcyjność cenowa to kolejna nieodłączna cecha linii Momentum. Dzięki niej każdy młody i dynamiczny mężczyzna bez większych przeszkód będzie mógł rozpocząć przygodę z bogatą ofertą doskonałej japońskiej marki.

Zegarek Edifice EFR-110D dostępny jest w sieci salonów Time Trend oraz na www.timetrend.pl

Cena: 599 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES