Gładko ogolona twarz dzięki wielozadaniowej golarce Braun

<
Gallery image
>
Golarka Braun Series 3 ProSkin 1
<
Golarka Braun Series 3 ProSkin 1Golarka Braun Series 3 ProSkin 2
 
>
 
 

Golarka Braun Series 3 ProSkin to prawdziwy bohater komfortu skóry. Wielozadaniowa golarka została wyposażona w technologię MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów, przyspiesza golenie o poranku, a Ty nie spóźniasz się do pracy! Głowica golarki to aż trzy elementy tnące: środkowy trymer, który przycina nawet trudne włosy i dwie folie SensoFoil™. Każdy z elementów porusza się niezależnie dla bardziej efektywnego golenia już przy pierwszym pociągnięciu.


Braun Series 3 ProSkin pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu. Taki sposób golenia pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Golarka posiada wbudowany trymer do modelowania wąsów i baków. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu.


Cena: 399 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES