Golarki Braun ubrane w styl Hugo Boss

<
Gallery image
>
Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 1
<
Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 1Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 2Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 3Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 4Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 5Golarka Braun ubrana w styl Hugo Boss 6
 
>
 
 

Efekt golenia i design golarki jeszcze nigdy nie były tak doskonałe, a wybór upominku dla „tego jedynego” tak łatwy. Marki Braun i Hugo Boss mają przyjemność przedstawić limitowaną edycję golarek Braun Boss.


Każdego roku miliony kobiet zastanawiają się nad prezentem idealnym dla ukochanego mężczyzny. Dziś to poszukiwanie można uznać za zakończone. Marka Braun, znana z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, przy współpracy z Grupą Hugo Boss, stworzyła najbardziej pożądany prezent dla mężczyzn na nadchodzący sezon. Limitowana edycja golarek Braun BOSS jest doskonałą reinterpretacja najlepszych golarek Braun ubranych w kwintesencję stylu Hugo Boss. Golarki, których inspiracją była istota współczesnej elegancji i design, na pewno okażą się prezentowym strzałem w dziesiątkę. Pojawienie się na rynku limitowanej edycji szczególnie ucieszy kobiety, które chcą podarować swojemu mężczyźnie coś wyjątkowego. Tak niezwykły prezent, nie tylko przewyższy jego oczekiwania, ale także pozwoli na dopasowanie sposobu golenia do indywidualnych, męskich potrzeb. Limitowana edycja Braun Boss to także pewność, że nasz mężczyzna otrzyma najbardziej stylowy upominek sezonu.

W skład limitowanej edycji golarek Braun Boss wchodzą golarki z Serii 7:

Model 790cc, Serii 5: model 590cc a także z Serii 3: model 390cc. Golarki z Serii 5 i 7 w eleganckim komplecie zawierają także męskie podróżne etui marki Boss. Czarne, ręcznie robione, ekskluzywne etui wykonane zostało z najwyższej jakości skóry, by chronić golarkę przed uszkodzeniem w domu jak i podróży. Także golarka z Serii 3 posiada w zestawie męskie etui ze srebrnym logotypem Hugo Boss.


Golarki z limitowanej edycji Braun Boss:

Seria 7, golarka Braun Boss model 790cc – gwarancja dokładnego i komfortowego golenia skóry

Golarka Braun Serii 7 790cc z limitowanej edycji Braun Boss to najbardziej zaawansowana technologicznie golarka typu premium. Wyposażona w rewolucyjną technologię soniczną Intelligent Sonic Technology wytwarza aż 10 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem. Mikrodrgania zapewniają dotarcie do każdego miejsca, gwarantując tym samym dokładność i komfort golenia. Dzięki opatentowanemu systemowi ActiveLift™, golarka automatycznie dopasowuje się do kształtu twarzy i wychwytuje przylegające do skóry włoski. Innowacyjna folia OptiFoil™, pozwala na większą bliskość golarki ze skórą, by efekt gładkości trwał jeszcze dłużej. Trzy indywidualne tryby pracy golarki Braun Boss 790cc pozwalają na delikatne, zwykłe lub intensywne golenie. Wszystko w zależności od części twarzy, jej kształtu i typu skóry. Golarka została wyposażona także
w zaawansowany wyświetlacz LCD, pokazujący stan baterii i zabrudzeń. W skład zestawu wchodzi także baza czyszcząca Clean & Renew™. Dzięki funkcji FastClean, baza w 5 krokach czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy golarkę za naciśnięciem jednego przycisku. Oprócz tego, baza w sposób automatyczny wybiera samodzielnie jeden z trzech dostępnych trybów czyszczących. Mechanizm czyszczący bazy oparty został o roztwór alkoholowy, który skutecznie usuwa zarost, pozostawiając maszynkę higienicznie czystą.

W trakcie czyszczenia, ostrza zostają nawilżone, co zapewnia ich optymalną wydajność. Z bazy uwalnia się odświeżający cytrynowy zapach. Jedna godzina ładowania zapewnia 50 minut bezprzewodowej pracy urządzenia. Z kolei 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno bezprzewodowe golenie. Golarka Braun Boss 790cc posiada także SmartPlug z wbudowanym regulatorem napięcia (100V-240V) dla wygodnego użycia urządzenia w domu lub podróży. Golarka posiada dwuletnią gwarancję. Wszystkie golarki z limitowanej edycji Braun Boss są wodoodporne i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą. Golarka Serii 7 dostępna jest teraz w czarnej, bardzo eleganckiej i błyszczącej wersji. Jej obudowę zdobią dodatkowo stylowe srebrne elementy.

Cena: 1399 PLN


Seria 5, golarka Braun Boss model 590cc – doskonała gładkość nawet w problematycznych obszarach twarzy i szyi

Golarka Braun Serii 5 590cc z limitowanej edycji Braun Boss radzi sobie z najbardziej problemowymi miejscami na twarzy i szyi. Ostrza o potrójnym działaniu z łatwością usuwają zarówno krótki jak i długi zarost. Opatentowany system ActiveLift™ pomaga dopasować golarkę do kształtu twarzy i typu skóry, szybko wychwytując przylegające do skóry włoski. Urządzenie wyposażone zostało także w folię OptiFoil™ pozwalającej na większą bliskość golarki ze skórą. Ruchoma głowica golarki idealnie dopasowuje się do konturów męskiej twarzy. W limitowanym zestawie znajduje się także automatyczna baza czyszcząca Clean & Renew™. Urządzenie w 3 krokach czyści, ładuje oraz nawilża golarkę przy pomocy jednego przycisku. Baza czyszcząca wykorzystuje roztwór alkoholowy, który skutecznie usuwa zarost, a ostrza pozostawia higienicznie czyste i nawilżone. Podczas gdy golarka ładuje się w bazie czyszczącej, z urządzenia uwalnia się świeży, cytrynowy zapach. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie. Golarka posiada wbudowany SmartPlug z regulatorem napięcia (100V-240V) dla wygodnego użycia urządzenia w domu lub podróży. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję. Golarka jest całkowicie wodoodporna i może być myta pod bieżącą wodą.

Cena: 799 PLN


Seria 3, golarka Braun Boss model 390cc – bezwzględna dla zarostu, delikatna dla skóry

Golarka Braun Serii 3 390cc z limitowanej edycji Braun Boss to jedna z najlepiej sprzedających się golarek foliowych na świecie. Dedykowana jest mężczyznom, którzy nie uznają kompromisów i chcą, aby ich urządzenie było bezwzględne dla zarostu. Dzięki ulepszonemu systemowi ruchomych ostrzy, zwiększonej prędkość silnika i nowej folii SensoFoil™, golarka nie tylko zapewnia doskonały efekt golenia trzydniowego zarostu, ale jest także delikatna dla skóry. W porównaniu do golarek rotacyjnych, golarka Braun to 30% mniej podrażnień w rejonie szyi. Urządzenie posiada w komplecie automatyczną bazę czyszczącą Clean & Renew™. Wystarczy nacisnąć jeden guzik, a baza samodzielnie w 3 krokach wyczyści, naładuje oraz nawilży golarkę. Baza czyszcząca działa w oparciu o roztwór alkoholowy, który skutecznie usuwa zarost. Ostrza pozostają higienicznie czyste i nawilżone, co zapewnia ich maksymalną wydajność. Podczas gdy golarka ładuje się w bazie czyszczącej z urządzenia uwalnia się świeży, cytrynowy zapach. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie. Wszystkie golarki z limitowanej edycji Braun BOSS są wodoodporne i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą. Golarka posiada SmartPlug z wbudowanym regulatorem napięcia (100V-240V). Pozwala to na wygodne użycie urządzenia w domu lub podróży. Golarka posiada dwuletnią gwarancję.

Cena: 499 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-11-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności