Lacoste nie tylko na korcie - wodne fascynacje w nowej kolekcji zegarków

<
Gallery image
>
Lacoste - wodne fascynacje w nowej kolekcji zegarków 1
<
Lacoste - wodne fascynacje w nowej kolekcji zegarków 1Lacoste - wodne fascynacje w nowej kolekcji zegarków 2Lacoste - wodne fascynacje w nowej kolekcji zegarków 3
 
>
 
 

Historia Lacoste i sportów wodnych sięga głęboko wstecz. I nie dlatego, że ojciec twórcy marki - Jean-Jules Lacoste, był członkiem Bordeaux Nautical Society i mistrzem wioślarstwa. Przez lata francuska marka wspierała żeglarzy różnych dyscyplin, sponsorując ich wyprawy oraz współpracując z nimi w celu stworzenia innowacyjnych ubrań dedykowanych wyłącznie dla tego sportu. Zwieńczeniem tych żeglarskich fascynacji było zaprojektowanie w 1985 roku swojej własnej żaglówkę o nazwie L.42. Był to unikatowy jacht symbolizujący wyjątkowy styl i technologiczny design.


Kontynuując inspiracje zaczerpnięte z morza i sportów z nim związanych, Lacoste prezentuje nową kolekcję zegarków, która podkreśla fascynację marki wokół tego obszaru. Linia o nazwie Capbreton to kombinacja technicznej innowacji zestawionej z opływowymi kształtami i niebanalnym stylem. Odważna grafika z „wykłutymi” elementami na tarczy oraz pasku, geometryczne kształty i kompozycja barw, odzwierciedlają morski kunszt, ale przystosowany do wielkomiejskich realiów. Kolekcja liczy trzy zegarki, każdy o pokaźnej średnicy równej 46mm, kopercie ze stali szlachetnej oraz silikonowym pasku z nieregularną teksturą. Różnicują je kolory; wśród nich znajdziemy granat połączony z domieszką czerwieni, biel z granatem oraz model w czarno-białej odsłonie. Łączy je natomiast chwytający wzrok, niekonwencjonalny design oparty na palecie ciekawych i kontrastujących ze sobą elementów.

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Cena: 699 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-05-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES