Louis Vuitton - zegarek Tambour Heures du Monde

<
Gallery image
>
Louis Vuitton - zegarek Tambour Heures du Monde 1
<
Louis Vuitton - zegarek Tambour Heures du Monde 1Louis Vuitton - zegarek Tambour Heures du Monde 2Louis Vuitton - zegarek Tambour Heures du Monde 3
 
>
 
 

Sztuka podróżowania to nieodłączny element marki Louis Vuitton. Stałym więc elementem kolekcji domu mody są zegarki, które od lat towarzyszą globtroterom i biznesmenom w podróżach na całym świecie. Nowy model zegarka Tambour Heures du Monde jest prawdziwie innowacyjny w formie. Szczególną uwagę przykuwa mapa ziemi ze wszystkimi kontynentami wkomponowana decentrycznie w szarą, satynową tarczę, którą otaczają 24 skróty nazw miast odpowiadające za różne strefy czasowe. Dla polepszenia czytelności zostały one wykonane na przemian w żółtym i białym piśmie.


Na zdjęciu, przy Londynie (LON) widnieje żółty znacznik informujący, że to właśnie wskazania dla tego miasta odczytamy ze znajdującego się w wycięciu tarczy dysku. Modyfikacji strefy czasowej dokonuje się poprzez naciśnięcie przycisku na godz. 2, a do zmiany obowiązującego w niej czasu służy korektor na godz. 4 koperty. Z cyferblatu odczytać można również aktualną datę w okienku znajdującym się na godz. 3, a dla polepszenia odczytu w słabszych warunkach oświetleniowych nakładane indeksy i centralne wskazówki godzinową i minutową wypełniono substancją świecącą.

Asymetryczna tarcza Tambour Heures du Monde o grubości 44 mm wykonana została ze stali nierdzewnej .Na przezroczystym,przeszklonym spodzie widoczny jest automatyczny mechanizm LV 101.Pasek ze skóry aligatora zdobią żółte przeszycia, nadając zegarkowi niepokorny charakter, lecz nie ujmując jego ponadczasowej elegancji.


Dane techniczne:

- obudowa ze stali nierdzewnej o grubości 44 mm,
- cyferblat o szarym,satynowym wykończeniu,
- powłoka luminescencyjna Superluminova na wskazówkach zegarka,
- wyświetlacz daty na 3 godz.,
- pasek ze skóry aligatora i cielęcej,
- mechanizm Automatique  LV 101,
- wskaźnik 24 stref czasowych,
- 28800 drgań na godzinę,
- 40 godzin rezerwa chodu,
- wodoodporny na głębokość 50 m.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-08-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności