Timberland - nowa marka zegarków w Polsce

<
Gallery image
>
Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 1
<
Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 1Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 2Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 3Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 4Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 5Timberland - nowa marka zegarków w Polsce 6
 
>
 
 

Od butów po zegarek... Marka Timberland obecna w Polsce od wielu lat i znana głównie z butów "do zadań specjalnych", teraz wprowadza kolekcję akcesoriów. Są to zegarki - masywne, odważne, męskie w tradycyjnym tego słowa postrzeganiu.


Cofnijmy się krok do tyłu - do roku 1973. Wtedy to marka wprowadziła swoje kultowe, wodoodporne żółte buty. Nie bez powodu pierwotnie brand nosiła nazwę Timberlander, co oznaczało "człowiek z lasu". Faktycznie, lekko toporne obuwie przypominało jeden z elementów ubioru drwala. Ten oryginalny design w krótkim czasie przyczynił się do sukcesu marki, która zaczęła poszerzać swój asortyment nie tylko o ubrania, ale również o akcesoria, w tym zegarki.

Outdoor - słowo klucz, które najlepiej opisuje styli i kierunek wyznaczony przez brand we wszystkich jego obszarach. Timberland jest dedykowany osobom, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, na łonie natury, w wygodnych i przystosowanych do tego celu, ale również ciekawie zaprojektowanych ubraniach. Inspiracja "człowiekiem z lasu" została idealnie przełożona na kolorystykę marki - dominacja beży, brązów, zieleni, stonowanych, spokojnych barw. Styl oscylujący między tym , co sportowe a eleganckie, świetnie wkomponował się w świat zegarków. Masywne, odważne, męskie w tradycyjnym tego słowa postrzeganiu - bez zdobień w postaci złotych czy błyszczących elementów. Z drugiej strony pozbawione nudy i przeciętności - o dużej i ciekawie wykończonej kopercie, na paskach z odciśniętym logo marki, które w skórzanej wersji przeszyte są grubymi nićmi. W kolekcji znajdziemy zarówno zegarki analogowe jak i cyfrowe, nie brakuje chronografów na silikonie z wodoszczelnością równą 100m.

Timberland to marka inspirowana przeszłością, ale stworzona dla teraźniejszości. Marka ciekawa i oryginalna, wyznaczająca i kreująca własny styl, daleki od trendów ze światowych wybiegów mody.

Pierwszy butik z ubraniami marki pojawił się w Polsce w 2002 roku; aktualnie marka liczy ich 12. Natomiast męskie zegarki Timberland dostępne są w wybranych salonach sieci Time Trend. Ceny wahają się od 349 PLN do ok. 900 PLN.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-02-2015

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES