Worldmaster Diver - nowość w rodzinie zegarków Atlantic

<
Gallery image
>
Atlantic Worldmaster Diver 1
<
Atlantic Worldmaster Diver 1Atlantic Worldmaster Diver 2
 
>
 
 

Pod koniec listopada odbędzie się premiera nowego modelu zegarka w rodzinie Atlantic. Worldmaster Diver to pierwszy w historii marki czasomierz, który posiada zintegrowany z kopertą karbonowy pasek. Czasomierz charakteryzuje mocny, męski design.


Jeszcze nie trafił na salonowe półki, a już zdążył zauroczyć swoim designem fanów casualowej mody. Mowa o nowym modelu kultowego zegarka z kolekcji Worldmaster. W listopadzie do tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych linii na świecie dołączy kolejna zegarkowa perełka - Atlantic Worldmaster Diver. Elementem wyróżniającym czasomierz jest z pewnością zintegrowany z kopertą karbowany pasek. To pierwszy w historii Atlantic model z takim rozwiązaniem. Inspiracją dla twórców modelu był ambasador marki Krzysztof Hołowczyc, znany ze swojego zamiłowania do sportowej rywalizacji, jak i z nienagannego, stylowego wyglądu.

Czasomierz charakteryzuje mocny, męski design. Został on osiągnięty dzięki użyciu dużej koperty
w rozmiarze 44 mm. Została ona wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. Tarczę ochrania wypukłe szafirowe szkiełko z jednostronną powłoką antyrefleksyjną, która redukuje refleksy świetlne, dzięki czemu, widoczne na cyferblacie indeksy są bardzo czytelne. Warto podkreślić, że unikatowy pasek w połączeniu z wodoszczelnością na poziomie 200m oraz zakręcaną koronką, zapewniają bardzo dużą ochronę zegarka przed zalaniem. Jest to ważna informacja dla wszystkich fanów wodnych szaleństw, a zwłaszcza miłośników nurkowania z akwalungiem. Urozmaicenie czarno-srebrnej kolorystyki zegarka stanowią białe i czerwone akcenty widoczne zarówno na tarczy zegarka jak i na pasku.

Worldmaster Driver to doskonała propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią aktywnie spędzać czas i preferują na co dzień, mniej oficjalny, casualowy styl. Czasomierz świetnie sprawdzi się w połączeniu ze sportowymi marynarkami, skórzanymi kurtkami, ciepłymi, wełnianymi swetrami, czy po prostu świetnie skrojoną koszulą. Design i parametry zegarka sprawiają, że przekona do siebie mężczyzn lubiących mocne, wyraziste modele, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się na co dzień i jak podczas zimowych oraz wakacyjnych szaleństw.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-11-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES