Zegarek prawdziwego drwala - nowa kolekcja Timberland

<
Gallery image
>
Nowa kolekcja zegarków Timberland 1
<
Nowa kolekcja zegarków Timberland 1Nowa kolekcja zegarków Timberland 2Nowa kolekcja zegarków Timberland 3Nowa kolekcja zegarków Timberland 4Nowa kolekcja zegarków Timberland 5Nowa kolekcja zegarków Timberland 6
 
>
 
 

W roku założenia marki – 1973, Timberland nosił nazwę Timberlander, co oznaczało "człowiek z lasu". Te oryginalne, leśne inspiracje przyczyniły się do ukształtowania stylu i charakteru projektowanych ubrań i akcesoriów, a tym samym do trwającego od ponad 40 lat sukcesu brandu. Najnowsza kolekcja zegarków Timberland to powrót do korzeni marki w duchu brązów, beży, ale przede wszystkim - w duchu drewna.


Jednym z kluczowych słów amerykańskiego domu mody jest "outdoor", czyli wszystko co wiąże się ze świeżym powietrzem, łonem natury i z miejską dżunglą. To ubrania i akcesoria perfekcyjnie spisujące się pod gołym niebem, wygodne, praktyczne i wyróżniające się ciekawym stylem. Z takim samym przesłaniem powstała nowa kolekcji zegarków Timberland.

Linia Pinkerton to 4 modele, a główną inspiracją przy ich tworzeniu stało się drewno. I może byłoby w tym coś dziwnego, gdyby nie fakt, że mówimy o marce, która zbudowała swój sukces na kultowych, wodoodpornych, żółtych butach zaprojektowanych z myślą o "człowieku lasu".

Wizytówką kolekcji jest model TBL.14399XSBN/12. Ciemny brąz, lekko zamszowy pasek, ale przede wszystkim koperta - to na niej skupiła się "drewniana" kwintesencja. Tarcze pokrywa wzór przypominający przeciętą, lekko popękaną deskę, a dopełnieniem jest brązowy pierścień oraz pozostała część koperty pokrytej powłoką PVD w tym samym kolorze.

Kolejny model – TBL.14399XSU/13 to połącznie szarego paska, ciemnej brązowej tarczy i pomarańczowych detali.

Pozostałe dwa zegarki – TBL.14399XS-07 z beżowym i TBL.14399XS07A z niebieskim paskiem, to gratka dla fanów tradycyjnych stalowych kopert i jasnych tarcz. Każdy z 4 czasomierzy Pinkerton wyposażony jest w datownik oraz wodoszczelność równą 100 m.

Nowa kolekcja zegarków Timberland to ciekawy i oryginalny design oscylujący wokół wykreowanego przez amerykański brand stylu, daleki od trendów ze światowych wybiegów mody.


Ceny: 499 PLN – 529 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-10-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto