Zegarek prawdziwego drwala - nowa kolekcja Timberland

<
Gallery image
>
Nowa kolekcja zegarków Timberland 1
<
Nowa kolekcja zegarków Timberland 1Nowa kolekcja zegarków Timberland 2Nowa kolekcja zegarków Timberland 3Nowa kolekcja zegarków Timberland 4Nowa kolekcja zegarków Timberland 5Nowa kolekcja zegarków Timberland 6
 
>
 
 

W roku założenia marki – 1973, Timberland nosił nazwę Timberlander, co oznaczało "człowiek z lasu". Te oryginalne, leśne inspiracje przyczyniły się do ukształtowania stylu i charakteru projektowanych ubrań i akcesoriów, a tym samym do trwającego od ponad 40 lat sukcesu brandu. Najnowsza kolekcja zegarków Timberland to powrót do korzeni marki w duchu brązów, beży, ale przede wszystkim - w duchu drewna.


Jednym z kluczowych słów amerykańskiego domu mody jest "outdoor", czyli wszystko co wiąże się ze świeżym powietrzem, łonem natury i z miejską dżunglą. To ubrania i akcesoria perfekcyjnie spisujące się pod gołym niebem, wygodne, praktyczne i wyróżniające się ciekawym stylem. Z takim samym przesłaniem powstała nowa kolekcji zegarków Timberland.

Linia Pinkerton to 4 modele, a główną inspiracją przy ich tworzeniu stało się drewno. I może byłoby w tym coś dziwnego, gdyby nie fakt, że mówimy o marce, która zbudowała swój sukces na kultowych, wodoodpornych, żółtych butach zaprojektowanych z myślą o "człowieku lasu".

Wizytówką kolekcji jest model TBL.14399XSBN/12. Ciemny brąz, lekko zamszowy pasek, ale przede wszystkim koperta - to na niej skupiła się "drewniana" kwintesencja. Tarcze pokrywa wzór przypominający przeciętą, lekko popękaną deskę, a dopełnieniem jest brązowy pierścień oraz pozostała część koperty pokrytej powłoką PVD w tym samym kolorze.

Kolejny model – TBL.14399XSU/13 to połącznie szarego paska, ciemnej brązowej tarczy i pomarańczowych detali.

Pozostałe dwa zegarki – TBL.14399XS-07 z beżowym i TBL.14399XS07A z niebieskim paskiem, to gratka dla fanów tradycyjnych stalowych kopert i jasnych tarcz. Każdy z 4 czasomierzy Pinkerton wyposażony jest w datownik oraz wodoszczelność równą 100 m.

Nowa kolekcja zegarków Timberland to ciekawy i oryginalny design oscylujący wokół wykreowanego przez amerykański brand stylu, daleki od trendów ze światowych wybiegów mody.


Ceny: 499 PLN – 529 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-10-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES