Zegarki Timberland niezmiennie na czasie

<
Gallery image
>
Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 1
<
Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 1Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 2Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 3Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 4Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 5Zegarki Timberland niezmiennie na czasie 6
 
>
 
 

Od ponad 40 lat marka Timberland nie uznaje kompromisów w kwestii stylu. Każda nowa kolekcja to kontynuacja wyznaczonych przez amerykański brand trendów w kolejnych, ciekawych odsłonach. Głównym hasłem przyświecającym projektom jest wygoda oraz wyszukany, ale stonowany design na miarę mężczyzny 21 wieku, który sięga po produkty zapewniające mu komfort użytkowania od rana do nocy.


Nowa kolekcja zegarków Timberland to kwintesencja miejskiego, niezobowiązującego stylu doskonale wpisującego się w dziedzictwo marki. Tradycyjnie główną rolę odgrywają odcienie brązu – najbardziej charakterystycznego dla brandu koloru. Poza stonowanymi i wyważonymi barwami uwagę przykuwa sposób wykończenia skórzanych pasków. Tuż przy kopercie na paskach z obu stron zaaplikowano zatrzaski przypominające napy stosowane w elementach garderoby takich jak np. kurtki. Te niewielkie detale podkręcają wyszukaną i bardzo oryginalną stylistykę czasomierzy. Prezentowana kolekcja o nazwie Wolcott to dwa modele  - TBL.14859JSQS/61 i TBL.14859JSU/12. Pierwszy cechuje szaro-brązowa kolorystyka oraz stalowa koperta wykończona techniką szczotkowania. Zastosowanie wspomnianej techniki w zegarmistrzostwie pozwala na osiągnięcie matowego efektu stali oraz nadaniu jej delikatnego zabarwienia w stylu vintage. Drugi model to zestawienie brązowych odcieni z kopertą pokrytą czarną warstwą PVD. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionej nowości tutaj tarczę pokryto nie połyskującym stalowym kolorem, a ciemną czekoladą. Obydwa modele wyposażono w multidatę oraz wodoszczelność na poziomie 50 m.

Nowa kolekcja zegarków Timberland jest przede wszystkim wielosezonowa – to czasomierze, które nie przestaną być „trendy” za rok. Po drugie, to dodatki dla facetów, którzy lubią konkretne i solidne gadżety oraz tak jak sama marka - w męskiej szafie nie uznają kompromisów.


Ceny prezentowanych zegarków: 799 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-12-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności