Znajdź swój styl w męskiej pielęgnacji z Braun

<
Gallery image
>
Braun - trymer BT 7040 1
<
Braun - trymer BT 7040 1Braun - trymer BT 7040 2Braun - trymer BT 7040 3Braun - trymer BT 7040 4Braun - trymer BT 7040 5Braun - trymer BT 7040 6Braun - trymer BT 7040 7
 
>
 
<
Gallery image
>
Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 1
<
Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 1Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 2Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 3Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 4Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 5Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 6Braun - zestaw 10w1 MGK 7020 7
 
>
 
 

Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o swój wygląd, a szczególnie o cerę i zarost. Męska skóra twarzy także wymaga prawidłowej pielęgnacji. Sprawdź, jakich urządzeń możesz użyć, aby tej wiosny wyglądać dobrze. Zakup właściwego sprzętu do męskiej pielęgnacji nie jest prosty. Dlatego warto zastanowić się, jakie funkcje będzie spełniać urządzenie, które kupimy. Braun to wie!


Jeśli szukamy sprzętu, aby zadbać o brodę i włosy, warto wybrać trymer z grzebieniami, który pozwoli na stylizację krótkiej, średniej i długiej brody a także włosów. Jeśli urządzenie ma dbać o nas wielowymiarowo, zadbać o brodę, włosy i ciało, najlepszym rozwiązaniem będzie wielofunkcyjny zestaw. Tego rodzaju urządzenie w komplecie posiada wiele wymiennych nakładek, dzięki czemu łączy w sobie możliwości trymera do brody, nosa, uszu oraz golarki do ciała.


Nowe trymery do brody i włosów oraz zestawy wielofunkcyjne

W tym sezonie marka Braun wprowadza nowe trymery i zestawy wielofunkcyjne, które wyróżnia technologia AutoSense, czyli funkcja dostosowania mocy do gęstości zarostu, 100 minutowy czas działania i w pełni metalowe ostrza. W zestawie oprócz wielu końcówek znajdziemy też ładowarkę w podstawce i etui podróżne. Urządzenia są dostępne w stalowo-szarym kolorze.


Trymer do zarostu i włosów BT 7040 posiada - nowość!

w zestawie 2 regulowane grzebienie, a dzięki selektorowi długości oferuje aż 39 ustawień skracania co 0,5 mm. W zestawie znajdziemy aż 7 dodatków: precyzyjny grzebień 1–10 mm, długi grzebień 10–20 mm, precyzyjny trymer, precyzyjną głowicę do strzyżenia, golarkę Gillette, szczoteczkę do czyszczenia, etui, ładowarkę w podstawce. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje moc do gęstości brody. W pełni metalowe ostrza radzą sobie z każdym typem zarostu. Produkt nadaje się mycia pod bieżącą wodą. Naładowane urządzenie działa przez 100 minut.

Cena: 420 zł


Wielofunkcyjny zestaw 10w1 do pielęgnacji całego ciała MGK7020 - nowość!

Pozwala na stylizację zarostu, strzyżenie włosów, pielęgnację ciała i przycinanie włosów w uszach i nosie. Urządzenie posiada w pełni metalowe ostrza i dzięki 4 grzebieniom umożliwia stylizację zarostu i włosów na 13 różnych długości. W zestawie znajduje się 10 dodatków: 4 grzebienie, główny trymer, precyzyjny trymer, trymer do uszu i nosa, głowica do ciała, precyzyjna głowica do strzyżenia, golarka Gillette, szczoteczka do czyszczenia, etui i ładowarka w podstawce. W pełni naładowane urządzenie zapewnia pracę przez 100 minut. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje swoją moc do gęstości brody. Strzyżarka jest w 100% wodoodporna, może być używana pod prysznicem. Wyświetlacz LED monitoruje stan naładowania baterii.

Cena: 420 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES