Acqua di Parma Colonia Pura - odzwierciedlenie włoskiego stylu życia

<
Gallery image
>
Acqua di Parma Colonia Pura 1
<
Acqua di Parma Colonia Pura 1Acqua di Parma Colonia Pura 2
 
>
 
 

Tak jak klasyczna Colonia od Acqua di Parma, nowa Colonia Pura odzwierciedla radość i ciepło włoskiego stylu życia. To ekskluzywny zapach, stworzony dla mężczyzn o współczesnym wyrafinowaniu i elegancji. Stworzony z lżejszym podejściem do świeżości i pełen młodej energii, Colonia Pura to doskonały zapach dla nowego pokolenia.


Esencja lekkości

Radość to emocja, która raz doświadczona, pozostaje niezapomniana. Acqua di Parma od samego początku pomaga tworzyć i celebrować wyjątkowe momenty, inspirując i dodając energii. To cudowna podróż pełna doskonałości, pasji, stylu i twórczej ekspresji.
A wraz z Colonia Pura – nowy rozdział został właśnie otwarty.


Od duszy do przeszłości

Tak jak klasyczna Colonia od Acqua di Parma, nowa Colonia Pura odzwierciedla radość i ciepło włoskiego stylu życia. To ekskluzywny zapach, stworzony dla mężczyzn o współczesnym wyrafinowaniu i elegancji. Stworzony z lżejszym podejściem do świeżości i pełen młodej energii, Colonia Pura to doskonały zapach dla nowego pokolenia.


Klasyczna i współczesna zarazem

Colonia Pura jest głęboko osadzona w klasycznym włoskim świecie kultywowania przyjemności, pięknego stylu i dbałości o szczegóły. Jej aura jest słoneczna i ciepła. Podobnie jak nazwa, Colonia Pura przejawia minimalistyczną estetykę, która koncentruje się na czystej radości, nowocześnie ją interpretując.


Współczesna męskość

Colonia Pura wyraża silną, a zarazem nowoczesną i otwartą męskość. Mężczyzna Colonia Pura to człowiek z charakterem, o dobrych manierach i wyrafinowanym smaku. To mąż i ojciec, odkrywca nowych ścieżek kultywowania wyrafinowanej przyjemności. Czerpie ogromną dumę ze swojego dziedzictwa, świadom swego pochodzenia. Wciąż pełen niespokojnej, młodzieńczej energii, która przejawia się w jego spontaniczności.


Zainspirowana naturą - stworzona przez artystę

Colonia Pura promieniuje zmysłową męskością i świeżą energią. Skąpana w słońcu bergamotka, połączona z soczystymi nutami pomarańczy i delikatnym akcentem petit grain, wprowadza lekkość i powiew nowoczesności do klasycznej cytrusowej struktury Colonii. Serce zapachu ujawnia zaś uwodzicielską i pociągającą energię. Kwiatowa soczystość narcyza i absolutu jaśminu miesza się z pikantnymi nutami kolendry. Ciepłe i wyrafinowane akcenty paczuli i drzewa cedrowego spotykają się w bazie z delikatnym białym piżmem. Rezultatem jest promienna dynamika, która celebruje życie, inspiruje i otwiera nowe horyzonty.


Ideał prostoty

Na pierwszy rzut oka najbardziej uderzający aspekt Colonia Pura to chłodna, prawie lodowata transparentność. Odzwierciedla to nie tylko minimalistyczną elegancję jej świata, ale także lekkość i zwiewność wrażeń niesionych przez chwile czystej radości. Ikoniczny flakon od Acqua di Parma w stylu Art Deco zyskał także nową, lżejszą interpretację. Choć klasyczny kształt pozostaje taki sam, nowe srebrzyste, matowo-szare elementy podkreślają czyste i purystyczne podejście do wyrafinowanej przyjemności.


Kolekcja o wyrafinowanej lekkości

Unikalna lekkość i świeża energia Colonia Pura może być doświadczana poprzez znakomitą gamę produktów. Noszona jako Eau de Cologne bądź stosowana w formie Żelu do mycia Ciała i Włosów (Hair and Shower Gel) lub Balsamu po Goleniu (After Shave Balm), Colonia Pura otwiera nowy świat nowoczesnej męskiej pielęgnacji.


Zrównoważony rozwój wygląda dobrze na każdym

Colonia Pura wykorzystuje bogactwo i cuda natury. Niebo, słońce i malownicze włoskie krajobrazy są podstawową częścią dziedzictwa i źródłem jej siły. Dlatego została stworzona i opakowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Widać to we flakonie z pompką, która może być oddzielona od szkła i także poddana recyklingowi. Wszystko to stanowi część naszej obietnicy doskonałości w tym, co robimy i tworzymy w Acqua di Parma.


Ceny:
Colonia Pura Eau de Cologne 20 ml / 190 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 50 ml / 350 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 100 ml / 495 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 180 ml / 620 zł
Colonia Pura Hair and Shower Gel 200 ml / 165 zł
Colonia Pura After Shave Balm 100 ml / 275 zł
Colonia Pura Deodorant Stick 75 ml / 140 zł
Colonia Pura Deodorant Spray 100 ml / 150 zł

Produkty marki Acqua di Parma dostępne są w perfumeriach Sephora.Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności