Acqua di Parma Colonia Pura - odzwierciedlenie włoskiego stylu życia

<
Gallery image
>
Acqua di Parma Colonia Pura 1
<
Acqua di Parma Colonia Pura 1Acqua di Parma Colonia Pura 2
 
>
 
 

Tak jak klasyczna Colonia od Acqua di Parma, nowa Colonia Pura odzwierciedla radość i ciepło włoskiego stylu życia. To ekskluzywny zapach, stworzony dla mężczyzn o współczesnym wyrafinowaniu i elegancji. Stworzony z lżejszym podejściem do świeżości i pełen młodej energii, Colonia Pura to doskonały zapach dla nowego pokolenia.


Esencja lekkości

Radość to emocja, która raz doświadczona, pozostaje niezapomniana. Acqua di Parma od samego początku pomaga tworzyć i celebrować wyjątkowe momenty, inspirując i dodając energii. To cudowna podróż pełna doskonałości, pasji, stylu i twórczej ekspresji.
A wraz z Colonia Pura – nowy rozdział został właśnie otwarty.


Od duszy do przeszłości

Tak jak klasyczna Colonia od Acqua di Parma, nowa Colonia Pura odzwierciedla radość i ciepło włoskiego stylu życia. To ekskluzywny zapach, stworzony dla mężczyzn o współczesnym wyrafinowaniu i elegancji. Stworzony z lżejszym podejściem do świeżości i pełen młodej energii, Colonia Pura to doskonały zapach dla nowego pokolenia.


Klasyczna i współczesna zarazem

Colonia Pura jest głęboko osadzona w klasycznym włoskim świecie kultywowania przyjemności, pięknego stylu i dbałości o szczegóły. Jej aura jest słoneczna i ciepła. Podobnie jak nazwa, Colonia Pura przejawia minimalistyczną estetykę, która koncentruje się na czystej radości, nowocześnie ją interpretując.


Współczesna męskość

Colonia Pura wyraża silną, a zarazem nowoczesną i otwartą męskość. Mężczyzna Colonia Pura to człowiek z charakterem, o dobrych manierach i wyrafinowanym smaku. To mąż i ojciec, odkrywca nowych ścieżek kultywowania wyrafinowanej przyjemności. Czerpie ogromną dumę ze swojego dziedzictwa, świadom swego pochodzenia. Wciąż pełen niespokojnej, młodzieńczej energii, która przejawia się w jego spontaniczności.


Zainspirowana naturą - stworzona przez artystę

Colonia Pura promieniuje zmysłową męskością i świeżą energią. Skąpana w słońcu bergamotka, połączona z soczystymi nutami pomarańczy i delikatnym akcentem petit grain, wprowadza lekkość i powiew nowoczesności do klasycznej cytrusowej struktury Colonii. Serce zapachu ujawnia zaś uwodzicielską i pociągającą energię. Kwiatowa soczystość narcyza i absolutu jaśminu miesza się z pikantnymi nutami kolendry. Ciepłe i wyrafinowane akcenty paczuli i drzewa cedrowego spotykają się w bazie z delikatnym białym piżmem. Rezultatem jest promienna dynamika, która celebruje życie, inspiruje i otwiera nowe horyzonty.


Ideał prostoty

Na pierwszy rzut oka najbardziej uderzający aspekt Colonia Pura to chłodna, prawie lodowata transparentność. Odzwierciedla to nie tylko minimalistyczną elegancję jej świata, ale także lekkość i zwiewność wrażeń niesionych przez chwile czystej radości. Ikoniczny flakon od Acqua di Parma w stylu Art Deco zyskał także nową, lżejszą interpretację. Choć klasyczny kształt pozostaje taki sam, nowe srebrzyste, matowo-szare elementy podkreślają czyste i purystyczne podejście do wyrafinowanej przyjemności.


Kolekcja o wyrafinowanej lekkości

Unikalna lekkość i świeża energia Colonia Pura może być doświadczana poprzez znakomitą gamę produktów. Noszona jako Eau de Cologne bądź stosowana w formie Żelu do mycia Ciała i Włosów (Hair and Shower Gel) lub Balsamu po Goleniu (After Shave Balm), Colonia Pura otwiera nowy świat nowoczesnej męskiej pielęgnacji.


Zrównoważony rozwój wygląda dobrze na każdym

Colonia Pura wykorzystuje bogactwo i cuda natury. Niebo, słońce i malownicze włoskie krajobrazy są podstawową częścią dziedzictwa i źródłem jej siły. Dlatego została stworzona i opakowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Widać to we flakonie z pompką, która może być oddzielona od szkła i także poddana recyklingowi. Wszystko to stanowi część naszej obietnicy doskonałości w tym, co robimy i tworzymy w Acqua di Parma.


Ceny:
Colonia Pura Eau de Cologne 20 ml / 190 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 50 ml / 350 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 100 ml / 495 zł
Colonia Pura Eau de Cologne 180 ml / 620 zł
Colonia Pura Hair and Shower Gel 200 ml / 165 zł
Colonia Pura After Shave Balm 100 ml / 275 zł
Colonia Pura Deodorant Stick 75 ml / 140 zł
Colonia Pura Deodorant Spray 100 ml / 150 zł

Produkty marki Acqua di Parma dostępne są w perfumeriach Sephora.Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto