Antonio Banderas The Golden Secret - męski klucz uwodzenia

Woda toaletowa dla mężczyzn Antonio Banderas The Golden Secret potrafi prawdziwie zaskoczyć. Połączenie nut cytrusowych, przypraw i skóry okazuje się niezwykle zmysłowe i emocjonujące. Już samo opakowanie przywodzi na myśl skojarzenie o posiadaniu klucza do uwodzenia i zwrócenia na siebie uwagi. Obok tego zapachu nie można bowiem przejść obojętnie. Bez wątpienia jest to produkt dla prawdziwego mężczyzny, który nie lubi iść na kompromisy. Idealnie sprawdzi się na specjalne okazje. Flakonik jest wydajny, a sam zapach ponadprzeciętnie trwały.


Antonio Banderas uwodzi nieświadomie, bez intencji uwodzenia. To po prostu się dzieje. W rzeczywistości przywiązuje niewielką wagę do "daru", jaki posiada, a mimo to, z tego właśnie powodu wzbudza jeszcze większe pożądanie.


Męski, prowokacyjny, wyjątkowy.

Prawdziwa esencja uwodzenia skomponowana na bazie aromatycznego, świeżego likieru jabłkowego w połączeniu z egzotycznym, dynamicznym koktajlem przypraw w nucie serca i zmysłowej wanilii i skóry w nucie bazy.

Nuty głowy
Aromatyczne nuty miętowe i likier jabłkowy

Nuty serca
Dynamiczny koktajl pieprzu, gałki muszkatołowej i nasion kminu

Nuty bazy
Zmysłowość i męska natura piżma, cedru i skóry


Ceny:
50 ml / 104,99 zł
100 ml / 135,99 zł

Zapach dostępny jest w sieci drogerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności