Antonio Banderas Power of Seduction Extreme - nowy zapach męski

Przystąpienie do gry uwodzenia to prawdziwy sprawdzian charakteru i odwagi. Oznacza gotowość do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania granic, aby poczuć ekstremalną moc żywiołów – ową surową energię, która przez Ciebie przepływa, ogień płonący w Twoim sercu. Niekiedy największe ryzyko polega na niepodjęciu ryzyka. Prawdziwy poszukiwacz przygód wie, że każde doświadczenie kształtuje jego charakter, sprawia, że staje się odważniejszy i daje mu siłę, by przekraczać granice. I że jedyne realne ograniczenie tkwi w jego umyśle. Tylko autentyczny uwodziciel będzie badać wszelkie ekstrema i dawać z siebie wszystko, by zwyciężyć w grze. Czy jesteś gotowy na ostateczne zgłębienie fenomenu uwodzenia?


Niezwykle męski i wibrujący

Antonio Banderas prezentuje swój najnowszy zapach w edycji limitowanej: Power of Seduction Extreme. Ultramęski zapach przeznaczony dla tych, którzy posiadają prawdziwy zmysł przygody - gotowych kusić los, mierzyć się z niebezpieczeństwem, podejmować ryzyko... i poczuć ekstremalną siłę uwodzenia.

Energetyzujący i potęgujący moc

Akord Paprociowy (Fougere), Korzenny, Drzewny

Nuty głowy:
Bergamotka
Czarny Pieprz
Lawandyna

Nuty serca:
Drewno cedrowe
Paczula

Nuty głębi:
Drewno sandałowe
Wanilia
Bób tonka


Ekstremalne uwodzenie rozpoczyna się energetyzującą nutą bergamotki, dla której przeciwwagę stanowi aromat pikantnego czarnego pieprzu i aromatyczna lawandyna. Serce kompozycji intensyfikuje bogate ciemne drewno cedrowe i paczula, które ewoluują w aksamitną woń sandałowca, apetycznej wanilii i odurzającego bobu tonka. Charyzmatyczny zapach o wyrazistym charakterze, potencji i energii wynosi ekstremalne doznania na zupełnie nowy poziom.


Zew przygody

Flakon Power of Seduction Extreme ma ten sam kształt, co flakon Power of Seduction, tym razem jednak jest w kolorze czarnym, aby odzwierciedlać coraz bardziej odważne oblicze naszego uwodziciela. Słowo "Extreme" wyróżniono żywą czerwienią pod nazwą "Power of Seduction", wypisaną matowym srebrem.

W kontraście do gładkiego wykończenia flakonu korek z czarnej gumy ma wyrazistą fakturę. Przywodzi na myśl złączone płyty ciemnej wulkanicznej skały i ekstremalną ognistą moc pod nimi. Wokół podstawy korka znajduje się efektowna opaska w metalicznej czerwieni.

Opakowanie zewnętrzne zachowuje tę samą kolorystykę, lecz tym razem ewoluuje od teksturowanej czerni przez antracytowe srebro do odważnej czerwieni. Nazwa "Power of Seduction" wyróżnia się czerwonym kolorem na czarnej etykiecie w towarzystwie dwóch skrzyżowanych srebrnych flag - symbolu męskości i atrybutu zapachów Antonio Banderasa.


Wynieś swoją siłę na ekstremalny poziom

W komunikacji wizualnej Antonio Banderas występuje jako charyzmatyczny bohater akcji. Ubrany na czarno, jest gotowy na kolejną ekstremalną przygodę w grze uwodzenia, a jego spojrzenie rzuca wyzwanie każdemu, kto ośmiela się go powstrzymać. Tło ukazuje obraz skały wulkanicznej - energię i moc, które czekają, by eksplodować. Poniżej sloganu "Extreme Your Power", widnieją dwa zapachy - Power of Seduction i Power of Seduction Extreme.


Cena: 129 zł / 100 ml (zapach dostępny w sieci perfumerii Rossmann)Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności