Azzaro Wanted - nowa woda perfumowana dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Azzaro Wanted 1
<
Azzaro Wanted 1Azzaro Wanted 2Azzaro Wanted 3Azzaro Wanted 4Azzaro Wanted 5
 
>
 
 

Azzaro przedstawia nową wodę perfumowaną Azzaro Wanted. Nowa kompozycja z rodziny aromatycznych drzewnych zapachów, które dodają pewności siebie. Uzależniający, pobudzający i pociągający zapach. Azzaro Wanted jest ucieleśnieniem słonecznej energii, witalności i prawdziwej pasji. To zapach dla tych, którzy mają odwagę grać w grę życia.


Spraw by życie stało się grą. Symbol elegancji i ekstrawagancji, zapach Azzaro Wanted to czysta celebracja życia

Stworzony dla pożądanego mężczyzny

Mężczyzna Wanted jest pewny siebie, charyzmatyczny, intrygujący i niezwykle pociągający. Decyduje o tym kim chce być i robi to, na co tylko ma ochotę. Nie boi się dać szansy szczęściu i żyć jeszcze bardziej intensywnie.
Azzaro Wanted to kwintesencja pewności siebie. Wyjątkowy impuls, by chwytać każdą okazję i by każda chwila stała się grą. W 2023 roku Azzaro zachęca mężczyzn, by żyli pełnią życia.


Przestań mówić, zacznij grać

Zapach adrenaliny

Nowa woda perfumowana Azzaro Wanted o drzewnym charakterze to prawdziwie uzależniająca kompozycja.
Podróż rozpoczyna się o świcie z jałowcem w nucie głowy, w zenicie przychodzi czas na nutę serca w postaci szałwii, o zmierzchu czujemy wetywerię, czyli nutę bazy. W sercu zapachu znalazł się także dekadencki akord moka. Zainspirowany dynamicznym aromatem kawy, dodaje tej kompozycji wyjątkowej energii. Świeży i pobudzający, pozwala wyrazić pewność siebie oraz energię mężczyzny Wanted.

Nuta głowy: jałowiec
Nuty serca: szałwia, akord moka
Nuta bazy: wetyweria

Szałwia jest pozyskiwana we Francji zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, tak samo jak olejek z wetywerii pochodzący z Haiti.


Flakon Azzaro Wanted w kolorze srebra

Jego charakterystyczny cylindryczny kształt został wzbogacony luksusowymi złotymi akcentami. Ekstrawaganckie połączenie złota i metalu – nowy srebrny flakon jest gloryfikacją osobowości mężczyzny Wanted.


Linia Wanted

Charyzma i elegancja, wpojone przez twórcę marki Lorisa Azzaro, są sercem wszystkich zapachów Azzaro Wanted. Każda kompozycja ma swoją własną, unikalną charakterystykę, która stanowi celebrację wielu aspektów osobowości mężczyzny Wanted.
The Most Wanted Eau de Parfum Intense charakteryzuje się ambrowymi, drzewnymi nutami typu fougere i wręcz emanuje charyzmą.
The Most Wanted Parfum to kompozycja nut ambrowych i przypraw z nutami typu fougere, które tworzą rzadko spotykaną palącą intensywność.
Wanted Eau de Toilette łączy świeże, drzewne i przyprawowe nuty, które bez wątpienia dodadzą pewności siebie.
Wanted Eau de Parfum to mieszanka aromatu jagód jałowca, świeżej szałwii oraz wetywerii, która zapewni zastrzyk adrenaliny.

Ceny:

Woda perfumowana 50 ml / 369 zł
Woda perfumowana 100 ml / 469 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES