Bespoke London - cztery nowe, charakterystyczne zapachy dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 1
<
Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 1Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 2Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 3Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 4Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 5Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 6Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 7Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 8Bespoke London - nowe zapachy dla mężczyzn 9
 
>
 
 

Elegancki, charyzmatyczny i pewny siebie - taki jest mężczyzna Bespoke London. Nowa seria kosmetyków Bespoke London powstała z myślą o mężczyznach, którzy doceniają najdrobniejsze rzeczy w życiu. Seria została zainspirowana luksusowymi materiałami i modnymi dodatkami, które są kwintesencją brytyjskości. Spodoba się szerokiemu spektrum młodych mężczyzn i dojrzałych dżentelmenów, którzy poszukują wysokiej jakości zapachu.


Zapachy dostępne są w wersjach wody perfumowanej lub wody odświeżającej. Dzięki charakterystycznym kompozycjom zapachowym, kosmetyki Bespoke London idealnie wpisują się w życie mężczyzny, bez względu na okazję czy jego styl życia - towarzyszą mu przez cały dzień. Dzięki charakterystycznym kompozycjom zapachowym, kosmetyki Bespoke London idealnie.


Wprowadzenie kosmetyków Bespoke London wspiera Rafał Jonkisz, polski model, akrobata, związany również z branżą odzieżową.

"Rafał jest bardzo pozytywną, przedsiębiorczą osobą, która naszym zdaniem uosabia charakter marki Bespoke London. Drzemie w nim wiele talentów, jest otwarty na nowe wyzwania, potrafi być zarówno eleganckim mężczyzną, wyluzowanym chłopakiem, jak i sportowym, rywalizującym zawodnikiem. W każdej z tych odsłon jest jednak stylowy i zawsze z klasą" - mówi Klaudia Bachowska, polski dystrybutor marki Bespoke London, z firmy 4Beauty4you.


Sweet Spice & Sandalwood

Pewny siebie mężczyzna potrzebuje odpowiedniego zapachu, a Bespoke Sweet Spice & Sandalwood to idealny wybór. Nuty zapachowe gałki muszkatołowej, bergamotki i szafranu łączą się z jaśminem i kwiatem pomarańczy, a następnie odsłaniają akordy drzewa sandałowego i wetywerii.

Ceny:
Woda perfumowana Sweet Spice & Sandalwood 69,99 zł / 100 ml
Woda odświeżająca Sweet Spice & Sandalwood 29,99 zł / 150 ml


Fresh Citrus & Vetiver

Nuty zapachowe świeżego imbiru i mandarynki nadają ton temu zapachowi. Zapach zawiera klasyczne nuty wetywerii, bursztynu, piżma i paczuli, które nadają wodzie orzeźwiającego i energetyzującego charakteru.

Ceny:
Woda perfumowanana Fresh Citrus & Vetiver 69,99 zł / 100 ml
Woda odświeżająca Fresh Citrus & Vetiver 29,99 zł / 150 ml


Wild Herbs & Tonka Beans

Woda  Bespoke Wild Herbs & Tonka to orzeźwiający i wyrafinowany zapach dla mężczyzny. Zapach otwiera świeży akord rozmarynu i szałwii, przechodząc w rozgrzewającą gałkę muszkatołową i imbir, by finalnie zamknąć zapach aromatem fasolki tonka i drzewa cedrowego.

Ceny:
Woda perfumowana Wild Herbs & Tonka Beans 69,99 zł / 100 ml
Woda odświeżająca Wild Herbs & Tonka Beans 29,99 zł / 150 ml


Oriental Woods & Amber

Akordy szafranu i tytoniu tworzą mieszankę zapachową, która jest zarówno tajemnicza, jak i fascynująca. Nuty zapachowe z drzewa sandałowego, piżma i bursztynu uzupełniają ten bogaty i kuszący zapach.

Ceny:
Woda perfumowana Oriental Woods & Amber 69,99 zł / 100 ml
Woda odświeżająca Oriental Woods & Amber 29,99 zł / 150 ml


Zapachy dostępne w sieci perfumerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES