Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials - męskie potrzeby golenia

<
Gallery image
>
Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 1
<
Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 1Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 2Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 3Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 4Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 5Bleu de CHANEL The CHANEL Shaving Essentials 6
 
>
 
 

Golenie to delikatna sztuka, którą każdy nowoczesny, elegancki i wyrafinowany człowiek powinien opanować. W czasie, gdy brody, baki i wąsy stały się prawdziwymi elementami stylu, rzeźbienie zarostu jest formą osobistej ekspresji, sposobem na potwierdzenie własnej osobowości. Marka CHANEL poświęciła tym własnie mężczyznom dwa nowe produkty do golenia: krem do golenia Bleu de Chanel oraz krem nawilżający Bleu de Chanel 2w1 do twarzy i zarostu. Te dwa produkty z łatwością wkomponowują się w codzienną rutynową pielęgnację, zapewniając gładkie, dokładne golenie i doskonale nawilżoną skórę, jednocześnie przedłużając aromatyczny, drzewny ślad Bleu de CHANEL.


Bleu de CHANEL - krem do golenia

Krem do golenia Bleu de CHANEL zapewnia łatwe i dokładne golenie. Formuła przejrzystego żelu pozwala idealnie widzieć linię zarostu podczas golenia, dzięki czemu czynności są precyzyjne i kontrolowane. Sprawia, że skóra jest miękka w dotyku, elastyczna i świeża, i pozostawia na niej delikatny zapach ziołowych i drzewnych nut Bleu de CHANEL.


Sposób nakładania:

Żelowa formuła Kremu do Golenia Bleu de CHANEL po nałożeniu na wilgotną skórę przeobraża się w delikatną pianę, która zmiękcza zarost i chroni skórę przed podrażnieniem, jakie może wystąpić podczas golenia.
Po goleniu nanieś na skórę Płyn po Goleniu Bleu de CHANEL, aby ją odświeżyć.
Zakończ rytuał, nawilżając całą twarz kremem nawilżającym Bleu de CHANEL 2w1 do twarzy i zarostu.


Bleu de CHANEL - krem nawilżający Bleu de CHANEL 2w1 do twarzy i zarostu

Krem Nawilżający Bleu de CHANEL 2w1 do Twarzy i Zarostu pielęgnuje całą twarz jednym gestem, dzięki czemu skóra jest nawilżona przed 8 godzin – nawet pod zarostem. Zarost jest miękki i gładki. Formuła kremu szybko wnika, nie klei się i nie pozostawia osadu na brodzie.
Ten szybki i łatwy do aplikacji produkt, perfumowany ziołowym akordem Bleu de CHANEL, przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn: mających brodę, wąsy lub gładko ogolonych.


Jak stosować:

Użyj kremu do golenia Bleu de CHANEL, aby zapewnić sobie łatwe i dokładne golenie.
Po goleniu nanieś na skórę płyn po goleniu Bleu de CHANEL, aby ją odświeżyć.
Zakończ rytuał, nawilżając całą twarz Kremem Nawilżającym Bleu de CHANEL 2w1 do twarzy i zarostu, żeby nawilżyć skórę i zmiękczyć zarost.Zdjęcia: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności