Bleu de Chanel Le Rasage - zestaw do golenia czyli codzienny męski niezbędnik

<
Gallery image
>
Bleu de Chanel Le Rasage 1
<
Bleu de Chanel Le Rasage 1Bleu de Chanel Le Rasage 2Bleu de Chanel Le Rasage 3Bleu de Chanel Le Rasage 4Bleu de Chanel Le Rasage 5Bleu de Chanel Le Rasage 6Bleu de Chanel Le Rasage 7
 
>
 
 

Zestaw Le Rasage, wierny stylowi Bleu de Chanel, zaprezentowano w niebieskiej filcowej kosmetyczce, która zawiera produkty niezbędne do perfekcyjnego golenia: pędzel do golenia z syntetycznego włosia pozwalający uzyskać najwyższej jakości pianę oraz krem do golenia o żelowej formule, który zmiękcza zarost i chroni skórę przed podrażnieniami. Nieodzownym kompanem po goleniu będzie krem nawilżający Bleu de Chanel 2-in-1 do twarzy i zarostu oraz nowy All-Over Spray - zapach w sprayu do ciała Bleu de Chanel.


- pędzel do golenia
z syntetycznego włosia: to niezastąpione akcesorium pozwala uzyskać najwyższej jakości pianę, aby zapewnić precyzyjne golenie. Syntetyczne włosie pędzla jest delikatne i miękkie w dotyku. Pozwala wytworzyć na skórze puszystą pianę, aby przygotować ją do golenia. Design pędzla umożliwia wygodne trzymanie i łatwe posługiwanie się nim. Innowacyjna magnetyczna podstawka pozwala dokładnie wysuszyć go po użyciu. Głęboki niebieski kolor i wytłoczone podwójne C Chanel nadaje mu minimalistyczny wygląd - zarazem subtelny i elegancki.

- krem do golenia
jego żelowa formuła, rozprowadzana pędzlem do golenia, zamienia się w delikatną pianę, która zmiękcza zarost i chroni skórę przed podrażnieniem. Sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i świeża. Pozostawia na niej delikatny zapach ziołowo-drzewnych nut Bleu de Chanel.


Stosowanie

Zwilż pędzel do golenia. Rozdziel włosie kciukiem i umieść niewielką ilość kremu do golenia Bleu de Chanel na środku pędzla. Okrężnymi ruchami rozprowadzaj żel na brodzie, aż do uzyskania delikatnej piany. Po zakończeniu golenia opłucz pędzel zimną wodą i ustaw na magnetycznej podstawce, aby go wysuszyć.
Nanieś na skórę balsam po goleniu Bleu de Chanel, żeby ją ukoić i dopełnić rytuał golenia. Na zakończenie nawilż całą twarz kremem nawilżającym Bleu de Chanel 2-in-1 do twarzy i zarostu.

Cena zestawu: 1.511 zł (kosmetyczka, pędzel, krem do golenia)


Krem do golenia Bleu de Chanel

Zapewnia łatwe i dokładne golenie. Formuła przejrzystego żelu pozwala idealnie widzieć linię zarostu podczas golenia, dzięki czemu czynności są precyzyjne i kontrolowane. Sprawia, że skóra jest miękka w dotyku, elastyczna i świeża, i pozostawia na niej delikatny zapach ziołowych i drzewnych nut Bleu de Chanel.

Żelowa formuła kremu do golenia Bleu de Chanel po nałożeniu na wilgotną skórę przeobraża się w delikatną pianę, która zmiękcza zarost i chroni skórę przed podrażnieniem, jakie może wystąpić podczas golenia.

Cena: 247 zł / 100 ml


Zapach Bleu de Chanel - nieodzowny kompan po goleniu

Bleu de Chanel to ziołowo-drzewny zapach, który cechuje siła i elegancja. Orzeźwiająca świeżość jego cytrusowo-grejpfrutowego akordu, podkreślona intensywnie ziołowymi aromatami mięty i lawendy, łączy się z drzewnym tchnieniem wibrujących i trwałych nut cedru.

Bleu de Chanel to zapach dla mężczyzny, który odrzuca konformizm i posłuszeństwo wobec zasad. Jego kompozycja odzwierciedla styl człowieka, który z determinacją kształtuje swój los. Instynktowny zapach dla mężczyzny, który stanowczo domaga się swojej wolności.


Nowość!

All-Over Spray Bleu de Chanel - zapach w sprayu do ciała

Świeży zapach w sprayu do ciała inspirowany ziołowo-drzewnymi nutami Bleu de Chanel. Jego poręczny format i lekka natura zachęcają do intuicyjnej i szczodrej aplikacji o każdej porze dnia.

Bleu de Chanel All-Over Spray wydobywa najświeższe i najbardziej porywające aspekty Bleu de Chanel. Orzeźwiająca świeżość jego cytrusowo-grejpfrutowego akordu, podkreślona intensywnie ziołowymi aromatami mięty i lawendy, łączy się z drzewnym tchnieniem wibrujących i trwałych nut cedru.

Bleu de Chanel to zapach dla mężczyzny, który odrzuca konformizm i posłuszeństwo wobec zasad. Jego kompozycja odzwierciedla styl człowieka, który z determinacją kształtuje swój los. Instynktowny zapach dla mężczyzny, który stanowczo domaga się swojej wolności.

Świeża formuła Bleu de Chanel All-Over Spray umożliwia szczodre i spontaniczne rozpylanie mgiełki zapachu na skórze ciała i na ubraniu. Oto alternatywny sposób noszenia Bleu de Chanel, w poręcznym formacie, który można zawsze mieć przy sobie, aby łatwo powtarzać aplikację przez cały dzień.

Cena: 330 zł / 150 mlZdjęcia: serwis prasowy ChanelAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-07-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES