Bleu de Chanel - woda perfumowana w sprayu z wymiennym wkładem

<
Gallery image
>
Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 1
<
Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 1Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 2
 
>
 
 

Bleu de Chanel jest zapachem mężczyzny niezależnego. Mężczyzny, który jest nieustannie motywowany pragnieniem osiągania nowych celów, szerszego postrzegania świata, życia pełnią życia. To zapach, który odrzuca konformizm i posłuszeństwo wobec zasad. Jego kompozycja odzwierciedla styl mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Jego charakter objawia się wówczas, gdy najmniej się tego spodziewamy.


Oda do męskiej wolności w aromatyczno-drzewnym zapachu o urzekającej aurze. Ponadczasowy nonkonformistyczny zapach skryty w enigmatycznym ciemnoniebieskim flakonie. Buntowniczy styl Bleu de Chanel tym razem zaklęty został w wodzie perfumowanej dla mężczyzn. Olfaktoryczna sygnatura zapachu zyskała bardziej zdecydowany charakter, dla jeszcze bardziej radykalnej afirmacji osobowości mężczyzny. Woda perfumowana Bleu de Chanel dostępna jest w praktycznym i przyjaznym w podróży sprayu, który może Ci wszędzie towarzyszyć.

W odpowiedzi na to nieodparte dążenie do odkrywania nowych horyzontów Chanel przygotowało nowe wcielenie wody perfumowanej Bleu de Chanel w postaci sprayu z wymiennym wkładem. Idealny w podróży, dostępny w formacie 20 ml jest bardzo poręczny, z łatwością zmieści się w torbie sportowej lub walizce, posiada także dwa zapasowe wkłady.

Woda Perfumowana Bleu de Chanel to zapach aromatyczno-drzewny z nutami ambrowymi i piżmowymi. Zmysłowa interpretacja, w której ambrowe nuty wytrawnego cedru określają ponętny charakter kompozycji. Drzewno-piżmowe nuty i sandałowiec z Nowej Kaledonii dodaje jej ciepła i głębi.

Wodę Perfumowaną rozpylać można szczodrym gestem w postaci wonnego obłoku bezpośrednio na skórze lub na ubraniu. Spray z wymiennym wkładem doskonale łączy techniczny design z wygodą aplikacji. Format produktu idealnie sprawdza się w podróży lub po treningu: możesz go wszędzie ze sobą zabierać.

Dostępny jest również zestaw trzech wymiennych wkładów.


Cena: 319 zł / 3 x 20 ml
Źródło foto i informacja prasowa strona CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/fragrance/p/men/bleu-de-chanel/bleu-de-chanel-eau-de-parfum-refillable-travel-spray-p107300.html#skuid-0107300Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności