Bleu de Chanel - woda perfumowana w sprayu z wymiennym wkładem

<
Gallery image
>
Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 1
<
Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 1Bleu de Chanel - woda perfumowana w wersji Travel 2
 
>
 
 

Bleu de Chanel jest zapachem mężczyzny niezależnego. Mężczyzny, który jest nieustannie motywowany pragnieniem osiągania nowych celów, szerszego postrzegania świata, życia pełnią życia. To zapach, który odrzuca konformizm i posłuszeństwo wobec zasad. Jego kompozycja odzwierciedla styl mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Jego charakter objawia się wówczas, gdy najmniej się tego spodziewamy.


Oda do męskiej wolności w aromatyczno-drzewnym zapachu o urzekającej aurze. Ponadczasowy nonkonformistyczny zapach skryty w enigmatycznym ciemnoniebieskim flakonie. Buntowniczy styl Bleu de Chanel tym razem zaklęty został w wodzie perfumowanej dla mężczyzn. Olfaktoryczna sygnatura zapachu zyskała bardziej zdecydowany charakter, dla jeszcze bardziej radykalnej afirmacji osobowości mężczyzny. Woda perfumowana Bleu de Chanel dostępna jest w praktycznym i przyjaznym w podróży sprayu, który może Ci wszędzie towarzyszyć.

W odpowiedzi na to nieodparte dążenie do odkrywania nowych horyzontów Chanel przygotowało nowe wcielenie wody perfumowanej Bleu de Chanel w postaci sprayu z wymiennym wkładem. Idealny w podróży, dostępny w formacie 20 ml jest bardzo poręczny, z łatwością zmieści się w torbie sportowej lub walizce, posiada także dwa zapasowe wkłady.

Woda Perfumowana Bleu de Chanel to zapach aromatyczno-drzewny z nutami ambrowymi i piżmowymi. Zmysłowa interpretacja, w której ambrowe nuty wytrawnego cedru określają ponętny charakter kompozycji. Drzewno-piżmowe nuty i sandałowiec z Nowej Kaledonii dodaje jej ciepła i głębi.

Wodę Perfumowaną rozpylać można szczodrym gestem w postaci wonnego obłoku bezpośrednio na skórze lub na ubraniu. Spray z wymiennym wkładem doskonale łączy techniczny design z wygodą aplikacji. Format produktu idealnie sprawdza się w podróży lub po treningu: możesz go wszędzie ze sobą zabierać.

Dostępny jest również zestaw trzech wymiennych wkładów.


Cena: 319 zł / 3 x 20 ml
Źródło foto i informacja prasowa strona CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/fragrance/p/men/bleu-de-chanel/bleu-de-chanel-eau-de-parfum-refillable-travel-spray-p107300.html#skuid-0107300Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto