Boss Bottled Tonic - nowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Boss Bottled Tonic 1
<
Boss Bottled Tonic 1Boss Bottled Tonic 2Boss Bottled Tonic 3Boss Bottled Tonic 4Boss Bottled Tonic 5Boss Bottled Tonic 6Boss Bottled Tonic 7
 
>
 
 

Nowy świeży zapach z legendarnego portfolio Boss Bottled, ukazuje nowe oblicze nowoczesnej męskości. Boss Bottled Tonic to zapach, który cechuje naturalna męskość - elegancka kompozycja wyrafinowanych nut cytrusowych, przypraw korzennych i drewna, które ukazują lżejsze i bardziej odświeżające oblicze klasycznego zapachu.


W dzisiejszym, coraz bardziej rozpędzonym świecie Współczesny Mężczyzna dostrzega, jak ważne jest zrobić niekiedy krok do tyłu i poszukać czegoś, co pozwoli mu wyklarować nowy punkt widzenia i znów ruszyć naprzód. Zmotywowany, zaangażowany i pełen pasji w dążeniu do sukcesu - Boss Bottled Tonic odzwierciedla wizerunek i potrzeby Współczesnego Mężczyzny, i poprzez unikatowy zapach daje mu energię do realizacji celów.

Boss Bottled Tonic to zapach, który cechuje naturalna męskość – elegancka kompozycja wyrafinowanych nut cytrusowych, przypraw korzennych i drewna, które ukazują lżejsze i bardziej odświeżające oblicze klasycznego zapachu.

Boss Bottled Tonic otwiera się nutami orzeźwiającego grejpfruta, gorzkiej pomarańczy i cytryny, które łączą się z jabłkiem, aby eksplodować świeżością i energią. Akord ten wyraża subtelne wyrafinowanie gorzkawych tonacji. Pobrzmiewa w nim dynamiczna kombinacja kontrastów, odzwierciedlających dążenia Współczesnego Mężczyzny, który pragnie osiągnąć swoje cele, lecz chce jednocześnie pozostać wiernym wyznawanym wartościom. 

Kiedy wyłania się imbir, jego ostry musujący aromat wprowadza zaskakującą dynamikę do zimnego preludium kompozycji. Imbir podkreśla w nucie serca tercet goździków, geranium i cynamonu. Imbir stanowi unikatowy element zapachu: przenikliwy, lecz stateczny – bardzo podobny do mężczyzny, który używa Boss Bottled Tonic. 

Zachowując wysublimowaną jakość drzewnej głębi klasycznej wersji zapachu, ostry i szlachetny akcent wetiweru przywodzi na myśl bujność Ziemi. Symbolizuje autentyczność i system wartości Współczesnego Mężczyzny, dzięki którym stąpa obiema stopami po Ziemi, gdziekolwiek poniesie go los.

Boss Bottled Tonic prezentuje się dumnie w legendarnym klasycznym flakonie Boss Bottled. Płyn zapachu zmienił barwę na jasnoniebieską, by odzwierciedlać dynamiczny i żywy charakter nowej kompozycji.

Fotograf Cliff Watts uchwycił Boss Bottled Tonic na zdjęciu reklamowym. Przedstawił współczesnego mężczyznę i wartości, które przyświecają mu w życiu: odwagę, siłę i uczciwość. Powstała kolekcja kadrów, które rezonują z odświeżonym wizerunkiem zapachu.


Ceny:
Boss Bottled Tonic - woda toaletowa 50 ml / 289 PLN
Boss Bottled Tonic - woda toaletowa 100 ml / 379 PLN
Boss Bottled Tonic - woda toaletowa 200 ml / 529 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto