Bvlgari Man Wood Essence - inspirująca siła natury dla miejskiego mężczyzny

<
Gallery image
>
Bvlgari Man Wood Essence 1
<
Bvlgari Man Wood Essence 1Bvlgari Man Wood Essence 2Bvlgari Man Wood Essence 3Bvlgari Man Wood Essence 4Bvlgari Man Wood Essence 5Bvlgari Man Wood Essence 6Bvlgari Man Wood Essence 7
 
>
 
 

Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, Bvlgari przedstawia nowy zapach, wodę perfumowaną Bvlgari Man Wood Essence. Bvlgari Man Wood Essence łączy intensywne drzewne nuty z olśniewającymi akcentami cytrusowymi, tworząc ożywcze dopełnienie kolekcji Bvlgari Man.


"Wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy dynamicznej witalności miasta ale też życiowej siły natury" - Alberto Morillas, Master Perfumer.


Odłączyć się, by znów dołączyć

Bardziej niż kiedykolwiek, miejscy planiści wracają do swoich korzeni, do ziemi i natury, która inspiruje ich projekty. Od "leczniczej terapii leśnej" po ukształtowaną nowoczesną architekturę, reagują na głos dzisiejszych, zapracowanych społeczności, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują symbiozy natury i miasta. W tych nowych, zielonych przestrzeniach miejskich, nowoczesny mężczyzna odłącza się od nie kończących się żądań miasta, do momentu, aż odświeży umysł, i będzie gotowy, by znów dołączyć do pędzącego rytmu swojego życia.

Zainspirowane tym zjawiskiem Bvlgari zabutelkowało energię natury w dynamicznym, nowym zapachu, Bvlgari Man Wood Essence, o wyjątkowej, olfaktywnej sygnaturze autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillas’a. Ten urzekający zapach gładko łączy trzy mocne drzewa, by szykowny mieszczanin mógł uwolnić siłę natury jednym przyciśnięciem. Najnowsza, zielona przestrzeń, w której zmysły odżywają a skupienie resetuje się. Eau de Parfum.


#citizenofnature

Jako obywatele świata, jesteśmy pierwszymi i zarazem czołowymi obywatelami natury: źródła wszelkiego życia. Budząca podziw, inspirująca siła natury to serce Bvlgari Man Wood Essence, symbolizuje ją w zapachu drzewna intensywność. Reprezentując zarazem dynamizm miasta, Eau de Parfum udowadnia, że idealna harmonia natury i miasta jest możliwa i z natury konieczna. Kiedy mężczyzna powraca do natury, przywraca swą więź z nią, odzyskuje wewnętrzną siłę, i, teraz jest gotów jest zapanować nad swoim miejskim środowiskiem. Pamięta, że jest obywatelem natury: #citizenofnature.


Drzewo - źródło mocy Bvlgari Man Wood Essence

Symbiozę miasta z naturą doskonale oddają drzewa – naturalne drapacze chmur. Całkiem jak najwyższe budynki, igrają z wyobraźnią i inspirują zachwyt. Dla wyrafinowanego mieszczanina ten emblemat bezmiaru i trwałej pozycji – jest jak latarnia. Drzewo, nieważne jakich szczytów dosięga, wiernie powraca do swych korzeni. Dla drzewa, energia natury jest jego energią - jest jak bliźniacze bicie serca - i potrzebuje czuć je w niedalekiej odległości.


Neo-drzewna sygnatura

Bvlgari Man Wood Essence to śmiały wyczyn w świecie perfum. "Wspaniałe drzewo nasyca ten zapach bardzo silną energią" - mówi Mistrz Perfumiarstwa Alberto Morillas. Aby ukierunkować cudowną energię drzewa, Morillas wybrał mocne, drzewne nuty: cyprys, wetywerię i drzewo cedrowe. “Sama nazwa Bvlgari Man Wood Essence zainspirowała  mnie do połączenia tych intensywnych z natury nut drzewnych" - wyjaśnia. W efekcie Eau de Parfum jest równie śmiała i oryginalna jak mężczyzna, który ją nosi.

Mistrzowsko zblendowana, Eau de Parfum zbudowana jest jak drzewo: jej kolorowe nuty głowy tańczą jak liście i gałęzie na wietrze, jej ziemne nuty serca odzwierciedlają siłę pnia drzewa, a jej rozrosłe nuty głębi zakotwiczają zapach, równie dobrze jak korzenie. W efekcie, elektryzujący zapach podaje nieograniczoną siłę natury w zasięg rąk mężczyzny Bvlgari.


Liście i gałęzie: energia życia
Skórka włoskiej cytryny i esencja kolendry

Eau de Parfum otwiera się olśniewającym blaskiem hesperydów i przypraw. Skórki włoskich cytrusów przenoszą cię na szeroko rozpostarte widoki Śródziemnomorza, gdzie horyzont jest pobudzający a życie wibrujące. Kolendra dodaje nieoczekiwaną nutę ognistej przygody. 

Pień: wewnętrzna siła
Drzewo cyprysowe i esencja wetywerii z Haiti.

Żywość ustępuje miejsca okazałym, męskim nutom drzewnym. Zawsze zielony cyprys, drzewo, które kwitnie przez okrągły rok, jak ambitny, zapracowany mieszkaniec miasta. Jego głęboki, zielony aromat zintensyfikowany jest tlącą Wetywerią Haitańską wybraną ze względu na jej uwodzicielski i kompleksowy wkład w zapach.

Korzenie: powrót do natury
Drzewo cedrowe, akord szarej ambry, syjamska żywica

Jak serce domu, podwaliny zapachu zawsze są ciepłe i zapraszające. To zasługa innego, wiecznie zielonego drzewa: cedru. Aby zintensyfikować jego dymny aspekt, Morillas połączył dwie różne techniki destylacji i puryfikacji drzewa, w wyższej temperaturze, z namiętną żywicą i nutami morskimi. Efekt: Końcowy strumień  stymulującej siły. 


Kampania

Kampania reklamowa Bvlgari Man Wood Essence, pod dyrekcją prominentnego fotografa i filmowca Jacob’a Sutton’a, uchwyciła miejskiego mężczyznę łączącego sie z naturą i powracającego do jej esencji: twarz reklamy, model i aktor Nick Bateman, to idealny przykład mieszkańca miasta zsynchronizowanego ze swoim otoczeniem.

W filmie Nick Bateman szybko idzie przez miasto. Miasto oślepia niekończącą się stymulacją. Ale jego coś pcha go do tego, by szukać dalej. Mężczyzna, zawsze odpowiedzialny i na czas, pewnym krokiem pokonuje schody. Przez krótką chwilę, wydaje się, że osiągnął swoją destynację: swój apartament. Ale nie, nieusatysfakcjonowany, rusza. I w końcu dociera: bujność, porytego roślinnością dachu rozciąga sie przed nim jak na świeżym powietrzu. Tutaj, drzewa i rośliny, szkło i stal, natura i miasto – koegzystują  w totalnej osmozie. Odłączony od ulic miasta, wsiąka w to momentalnie. Masywne drzewo wyrasta z ziemi i rozpościera swą zieloną okrywę liściową. Nick już wie, czego mu brakowało: natury, źródła energii i życia. Głęboki wdech, i znów jest naładowany, i przywrócony pierwotnej więzi z Ziemią. W śmiałym, i pięknym stylu, Sutton sfilmował Bateman’a odzyskującego siły, w trakcie "auto doładowania" w chwili równie intymnej co epickiej - "większej niż życie", w duchu Bvlgari.

Wybrany ze względu na swoją surową ale naturalną urodę, Nick Bateman to kanadyjski aktor model i influencer mieszkający teraz w Los Angeles. Jako Ambasador Bvlgari Man Wood Essence, jest tez czterokrotnym mistrzem świata w sztukach walki, ma Instagram o zasięgu ponad 6.6M followersów, high profile port folio w modelingu, i wkrótce będzie widziany na wielkim ekrani: w The Matchmaker’s Playbook i w dramacie romantycznym Ugly Love. Jako kochający naturę kanadyjczyk i mieszkaniec Kaliforni, Bateman tak wyjaśnia czar Bvlgari Man Wood Essence, “dorastałem w Kanadzie, więc uwielbiam łączenie esencji drzewnych. Czuję jakby to mnie przywracało mojemu własnemu gniazdu”.


Flakon - miasto i natura w harmonii

Bvlgari Man Wood Essence mieści się we flakonie z wyraźnymi, czystymi paskami, po drodze z mocną estetyką lini Bvlgari man, a jego design idealnie uchwyca symbiozę miasta i natury. Jego najważniejszym punktem jest żywy, zielony odcień Eau de Parfum. Kolor symbolizuje witalność i siłę drzewa, a brązowe zabarwienie szkła ewokuje niezmierzoną moc dawania życia ziemi. Ziemia jest źródłem energii dla korzeni drzewa, i terenem, na którym mocno stoi ten mężczyzna Bvlgari. Sam flakon wykonano ze szkła i z mosiądzu, materiałów znajdujących się w każdej miejskiej przestrzeni. Subtelne łączenie kolorów ziemi i elementów inspirowanych miastem symbolizuje przywiązanie nowoczesnego mężczyzny do natury, a teraz mężczyzna Bvlgari może tą samą synergię, jaką żyje, trzymać w jednej dłoni!


Kolekcja Bvlgari Man

Bvlgari Man Wood Essence to najnowszy rozdział kolekcji Bvlgari Man, serii zapachów inspirowanych przywiązaniem mężczyzny do elementów. Pierwszy zapach w kolekcji, Bvlgari Man in Black, składa hołd ogniu. Jego neo orientalny akord, to ostry i ognisty blend korzennego tytoniu i skóry. Intensywna Eau de Parfum, Bvlgari Man in Black celebruje niezłomną siłę i nieodparty magnetyzm, markowe znaki męskości.

Bvlgari Man Wood Essence wprowadza drugi element do linii, drzewo. Inaczej niż trawiący wszystko ogień, drzewo posiada inną moc: żywą, zakorzenioną, nieustępliwą, wytrwałą...

Zapach ujmujący świeżość i energię życiową rośliny powstał dla mężczyzny, który chce wzmocnić swój kluczowy charakter i umocnić równowagę w swoim życiu. Dla każdego mężczyzny, który uważa siebie za obywatela natury: #citizenofnature.


Ceny:
Woda perfumowana 60 ml / 359 zł
Woda perfumowana 100 ml / 479 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności