Bvlgari Man Wood Neroli - zapach inspirowany naturą i światłem śródziemnomorza

<
Gallery image
>
Bvlgari Man Wood Neroli 1
<
Bvlgari Man Wood Neroli 1Bvlgari Man Wood Neroli 2Bvlgari Man Wood Neroli 3Bvlgari Man Wood Neroli 4Bvlgari Man Wood Neroli 5Bvlgari Man Wood Neroli 6
 
>
 
 

Hołd dla włoskich korzeni Bvlgari, Bvlgari Man Wood Neroli reprezentuje nowy rozdział w narracji, która rozpoczęła się od Bvlgari Man Wood Essence. Zainspirowany dzikością przybrzeżnych Włoch, nowy zapach czerpie z ziemistości Bvlgari Man Wood Essence i otula ją słońcem. Bvlgari celebruje relację, w której mężczyzna i natura są stale połączeni unikalną, witalną energią, nową siłą którą zawdzięczają mocy śródziemnomorskiego światła.

Zapach zainspirowany naturą i światłem śródziemnomorza. Nowoczesny, nieoczekiwany kontrast stworzony z bardzo męskich, odważnych, drzewnych nut i światła - ujętego w kwiecie neroli, reminiscencji włoskiego DNA marki Bvlgari.


"Gdzie jest światło, tam jest życie. Tam, gdzie jest słońce, jest energia".


Bvlgari Man Wood Neroli

Aby stworzyć zapach, który oddaje zarówno drzewne aspekty, jak i światło, Mistrz Perfumeryjny Alberto Morillas skupił się na momencie, kiedy śródziemnomorskie słońce ogrzewa gorzkie drzewo pomarańczowe i ponownie łączy człowieka z jego najczystszymi, najważniejszymi wartościami.


Zapach

Światło to życie, jedna z najpotężniejszych sił natury, czy to w sercu lasu, czy w sercu pulsującego miasta. Nowy zapach jest hołdem dla tej witalności, z nutami głowy i serca, które wyrażają kwiaty, liście i gałęzie gorzkiego drzewa pomarańczowego. Bvlgari Man Wood Neroli otwiera się pełnymi świeżości nutami Neroli, mieniąc się zieloną energią. Jego cytrusowa esencja wzbogacona kryształkami soli i bergamotą, oddaje hołd Morzu Śródziemnemu. Serce kompozycji to połączenie cedru i cypriolu skąpanego w absolucie kwiatu pomarańczy - ciepłym i drzewnym, emanującym kojącym i starożytnym majestatem Morza Śródziemnego. Nuty głębi odkrywają białe akordy piżma, będące sygnaturą Bvlgari. Delikatne, zmysłowe i krystaliczne, jego luksusowe nuty odciskają się na ciele niczym druga skóra.


Flakon

Surowe elementy spotykają się z blaskiem we flakonie wody perfumowanej. Ożywiony metalicznymi akcentami i złotem, wibruje żywiołową energią słońca, potężnym talizmanem, który tworzy połączenie między dzikością natury, a współczesnym krajobrazem miejskim.


Ambasador

Twarzą nowej kampanii Bvlgari Man jest, ponownie, Nick Bateman.


Nuty olfaktywne

Mistrz Perfumeryjny Alberto Morillas stworzył zapach drzewno-solarny, inspirowany naturą i śródziemnomorskim słońcem. Świeży i energiczny, pełen kontrastów i elegancji, składa się z esencji inspirowanych różnymi elementami drzewa gorzkiej pomarańczy.

Nuty głowy otwierają się niuansami neroli, kwiatowymi, zielonymi, słonecznymi i świeżymi.
Nuty serca wibrują wokół drzewa cedrowego, emanując ciepłem.
Białe piżmo odkrywa się w nucie głębi, pozostawiając na skórze zmysłowy, delikatny, krystaliczny ślad.


Piramida olfaktywna

Dzięki strukturze zapachu, która wykorzystuje każdą część gorzkiego drzewa pomarańczowego, Bvlgari Man Wood Neroli to metafora mężczyzny i jego zasadniczych aspektów. Korzenie drzewa są jego kotwicą, jego nieświadomością; pień, to jego ciało fizyczne; gałęzie, liście i owoce symbolizują jego aurę i wrodzony blask.


Gałęzie - świeżość i energia

Blask nut neroli i bergamotki ze słonymi akcentami
Esencja bergamoty
Esencja neroli


Pień - solarno-drzewna elegancja

Intensywność i moc szlachetnych lasów, wibrujących słoneczną energią śródziemnomorską kwiatu pomarańczy.
Absolut kwiatu pomarańczy
Esencja drzewa cedrowego


Korzenie - magnetyczna, zmysłowa głębia

Mineralny, piżmowy akord ujawniający potężną zmysłowość
Mineralny akord ambry
Białe piżma


Ceny:
Woda perfumowana 60 ml / 379 zł
Woda perfumowana 100 ml / 519 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności