Carolina Herrera Bad Boy Cobalt - siła i intensywność kobaltu w nowym męskim zapachu

<
Gallery image
>
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 1
<
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 1Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 2Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 3Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 4Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 5Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 6Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 7Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 8Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 9Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 10Carolina Herrera Bad Boy Cobalt 11
 
>
 
 

Nowy zapach dla mężczyzn Bad Boy Cobalt przełamuje tradycyjne wzorce i zgłębia więzy braterstwa, odzwierciedlane w naturze poprzez moc kobaltu i jego intensywnie nasycony niebieski kolor. Współcześni mężczyźni mają świadomość tego, że siła nie istnieje bez wrażliwości, a władza bez empatii. Bad Boy Cobalt, doskonale wyraża ten dualizm.


Do rodziny zapachów Bad Boy, dołącza Bad Boy Cobalt - energetyzujący zapach kontrastów. Jego elektryzująca istota, dodaje konceptowi męskości współczesnego twistu. Bad Boy Cobalt celebruje braterską więź, czerpiąc inspirację z siły pierwiastka jakim jest kobalt i jego głębokiej, niebieskiej barwy. Fuzja mineralnej atrakcyjności i dzikiej świeżości, pokazuje nam mężczyznę Bad Boy w jego najbardziej eleganckiej odsłonie, który zdaje sobie sprawę, że wszystko jest możliwe, kiedy otaczają cię zaufani przyjaciele.

Energetyzująca kompozycja otwiera się aromatycznym i świeżym różowym pieprzem, podkreślonym kwiatowym, a zarazem męskim geranium, które dominuje w sercu zapachu. Mineralny akcent trufli w nucie bazy, został ożywiony dymnym dębem, połączonym z etycznie pozyskanym wetiwerem i seksownym drzewem cedrowym.


Po światowym sukcesie, jaki odniosły zapachy Bad Boy i Bad Boy Le Parfum, Carolina Herrera prezentuje elektryzujące ujęcie dwoistej natury współczesnego mężczyzny w wersji Bad Boy Cobalt. Ten nowy zapach dla mężczyzn przełamuje tradycyjne wzorce i jednocześnie zgłębia różnorodne więzy braterstwa, odzwierciedlane w naturze poprzez ewidentną moc kobaltu i jego intensywnie nasyconego niebieskiego koloru.

Kreatorka zapachu Domitille Michalon-Bertier, współpracując ściśle z Caroliną A. Herrerą, Dyrektor Kreatywną Zapachów Carolina Herrera, zanurzyła się w głębinach swojej wyobraźni, aby stworzyć te technicznie doskonałe perfumy. Połączyła mineralną seksowność oraz dziką świeżość i skomponowała nowy zapach: energetyzujący i pełen kontrastów, zamknięty w kobaltowoniebieskim flakonie w kształcie legendarnego już pioruna Bad Boy.

Każdy zapach posiada nuty dominujące, które umożliwiają przekazywanie jego przesłania, obdarzają go duszą i zapewniają mu unikatowy charakter. W przypadku Bad Boy Cobalt zespół postanowił pracować z niezwykłymi kontrastami nowego składnika "Magic Spark Elixir”, który elegancko wyraża dopełniające się sprzeczności braterstwa, niuanse oraz siłę przyjaźni między mężczyznami. Tak jak kobalt koloryzuje szkło na ów szczególny odcień niebieski, tak Elixir zabarwia zapach – od nuty głowy po nutę głębi – żywiołowymi akcentami cytrusów i generuje zarazem intrygująco ziemiste półtony.


Zapach

Różowy pieprz wnosi wyraźnie świeży ton z aromatycznymi i lekko kwiatowymi niuansami, natomiast geranium stanowi kwiatową, lecz męską nutę, która odegrała ważną rolę w kompozycji pierwszego męskiego zapachu marki - Carolina Herrera for Men, wprowadzonego na rynek w 1991 roku. Mineralne akcenty akordu truflowego zostały ożywione dosłowną i metaforyczną siłą drewna dębowego. Przeplatają się tu z męskością wetiweru oraz seksownym charakterem drewna cedrowego, aby tworzyć intrygującą nutę głębi. "Ale nie tylko symbolika błyskawicy rozbudziła moją wyobraźnię – wyjaśnia Domitille Michalon-Bertier. Kobalt występuje w skorupie ziemskiej. Wyobraziłam sobie, jak piorun rozpłatał ziemię i uwalnił ten pierwiastek wraz ze skondensowanymi zapachami gleby".


Główne nuty zapachowe:

Nuty głowy: różowy pieprz, lekkie nuty kwiatowe
Nuta serca: geranium
Nuty bazy: trufle, wetiwer, drewno dębowe, cedr


Zdaniem kreatorki zapachu Bad Boy Cobalt: dębina ze swoją dymną nutą jest historycznym symbolem wytrwałości "pięknie symbolizującym nieprzemijającą siłę braterskich więzów". Z kolei wetiwer, klasyczny składnik zapachów męskich, jest byliną, która zawdzięcza swój subtelny aromat wulkanicznej glebie nasyconej solami mineralnymi. Olejki eteryczne cedru, pozyskiwane już od czasów starożytnego Egiptu, tutaj stanowią wyrazistą, wytrawną i wibrującą nutę, wzbogaconą czystymi i zielonymi fasetkami.

W Domu Mody Carolina Herrera wetiwer był historycznie nawiązaniem do egzotycznych podróży, do karaibskiej panoramy takich miejsc jak Haiti. Dziś Dom Herrera tworzy swój nowy zapach, używając wetiweru haitańskiego. Pozyskuje się go zgodnie z założeniami programu Sourcing for Shared Value, który poszukuje bardziej ekologicznych metod uprawy i zbioru tego ważnego składnika, a także chroni ludzi pracujących na roli poprzez wspieranie lokalnej edukacji i infrastruktury. Jest to proces długofalowy, który daje pewność, że wykorzystywany wetiwer jest produktem najwspanialszym, najbardziej etycznym i ekologicznym – zarówno dla ludzi, jak i dla planety.
Każdy zapach należący do rodziny Bad Boy w sposób szczególny odwołuje się do dwoistej natury współczesnego mężczyzny. Tę koncepcję wzmocniono i rozwinięto w zapachu Bad Boy Cobalt poprzez zgłębianie więzi braterstwa. Współcześni mężczyźni mają świadomość tego, że siła nie istnieje bez wrażliwości, a władza bez empatii, więc spięcie świeżości w nutach głowy i głębi Bad Boy Cobalt zostało podkreślone kwiatowym sercem perfum. Kompozycja czystej, aromatycznej lawendy i soczystej czarnej śliwki przywodzi na myśl emocjonalną czułość, która stanowi sedno najtrwalszych męskich przyjaźni.


Flakon

Silnie kontrastującą naturę tej męskiej dwoistości w enigmatyczny sposób symbolizuje flakon: jego gradientowy niebieski odcień przechodzi w przezroczysty. Wspaniała nowa odsłona emblematycznego pioruna ze świata zapachu Bad Boy pokazuje nam postać Bad Boya w jego najbardziej eleganckim wydaniu, inspirowanego do bycia sobą i pewnego, że wszystko jest możliwe, gdy ma u swego boku zaufanych i bliskich przyjaciół.


Ceny:

Bad Boy Cobalt woda perfumowana 50 ml / 355 zł
Bad Boy Cobalt woda perfumowana 100 ml / 495 zł
Bad Boy Cobalt woda perfumowana 150 ml / 615 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-06-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES