Cartier Déclaration Parfum - nowy męski zapach intensywnie korzenny i drzewny

<
Gallery image
>
Cartier Déclaration Parfum 1
<
Cartier Déclaration Parfum 1Cartier Déclaration Parfum 2Cartier Déclaration Parfum 3Cartier Déclaration Parfum 4Cartier Déclaration Parfum 5Cartier Déclaration Parfum 6Cartier Déclaration Parfum 7Cartier Déclaration Parfum 8
 
>
 
 

Kreatorka perfum Cartier, Mathilde Laurent, dwadzieścia lat po Déclaration Eau de Toilette - proponuje nowe wrażenia, wraz z perfumami, o tej samej nazwie. Zapach i flakon zdają się być w ostrym kontraście: nowa olfaktywna i stylistyczna interpretacja służy temu, by podkreślić elegancję i intensywność zapachu. Stworzona w 1998 r. przez kreatora Jean‘a-Claude‘a Ellenę, Déclaration Eau de Toilette naznaczyła całe pokolenie. Ten poruszający, awangardowy zapach stał się sygnaturowym zapachem zakochanych.


Wyjątkowe połączenie chłodnego kardamonu (po raz pierwszy w Cartier) i nut drzewnych.
Niezwykłe wykorzystanie potencjału cedru, eksploracja jego olfaktywnych możliwości, od figi po woskowane drzewo.

Intensywnie korzenny i drzewny, ten męski, odważny zapach dał początek zupełnie nowej rodzinie olfaktywnej. Tej kultowej kompozycji Mathilde Laurent składa hołd Déclaration Parfum.

Jej, nowa wersja zapachu jest świeża, nowoczesna i intensywna. Zatrzymując mocny, cedrowy element wody toaletowej, podkreśliła aspekty drzewne otaczając je zmysłowymi orientalnymi nutami, aby wzmocnić ich potencjał.


Intensywne perfumy skłaniające mężczyzn do deklarowania miłości

Déclaration Parfum nawiązuje do esencji oryginalnego zapachu i intensyfikuje jego surową zmysłowość.
Wyciszone, poskromione grzmienie żywicznych i drzewnych nut głębi wzmacnia tę intensywność. Męskie opanowanie objawia się tu miękką skórą, która z czasem stanie się jeszcze lepsza, upiększona klasycznym urokiem tweedu.
Zapach emanuje pewnością siebie i wyrafinowaniem, naturalnie i instynktownie. To tu kryje się tajemnica: w tym osobliwym wdzięku, który potrafi, w jednej chwili intensyfikować każdą miłosną deklarację a zarazem uczynić ją bardziej czułą i instynktowną.


Flakon - ikona Cartier zaktualizowany

Déclaration opisuje też wyraziście ukształtowany flakon. Dwadzieścia lat później, jest bardziej męski i nowoczesny. Bazujący na dziedzictwie marki i umacniający je.
Podobnie jak Perfumy, flakon jest wyszukany i wyróżniający się, ze swoimi ciepłymi, głębokimi tonami odzwierciedlającymi tę intensywność.

Flakon, który łączy męskość i wykwintność: siła rzeźbionego szkła z jednej strony, a z drugiej wyszukanie detali i metalowe wykończenia, inspirowane słynną zegarkową koronką Maison Cartier.
Reinterpretowany dla Parfum i dla emblematycznej Eau de Toilette, ten ikoniczny przedmiot utrwala legendę zapachu Déclaration, któremu Cartier przeznacza słynne czerwone pudełko, podobnie jak dla swej biżuterii.


Ceny:
50 ml / 339 zł
100 ml / 499 zł


Zdjęcia kompozycyjne oraz stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności