Coach Blue Men - świeży i orzeźwiający zapach na lato

<
Gallery image
>
Coach Blue Men 1
<
Coach Blue Men 1Coach Blue Men 2Coach Blue Men 3Coach Blue Men 4Coach Blue Men 5Coach Blue Men 6Coach Blue Men 7Coach Blue Men 8
 
>
 
 

Świeża i orzeźwiająca, nowa woda toaletowa dla Niego powstała w wyniku inspiracji wolnością i optymizmem, które towarzyszą nam na początku rozpoczynającej się właśnie podróży.


Zapach

Świeży i orzeźwiający. W nucie głowy urzeka aromatycznymi nutami limonki i absyntu. Serce zapachu to czarny pieprz, akord wodny, nuta ozonu, natomiast baza kompozycji to połączenie ciepłych, zmysłowych akordów drzewa sandałowego i cedrowego oraz ambry.


Nuty

Głowa: olejek z limonki, absynt, grejpfrut
Serce: akord ozonu, czarny pieprz, liść cedru
Baza: drzewo cedrowe, ambra, drzewo sandałowe

Twórczyni zapachu: Juliette Karagueuzoglou


Flakon

Kompozycja ukryta została we flakonie, na którym kolory przechodzą tonalnie od granatu, aż po transparentność. Luksusowy obiekt  pożądania, ozdobiony wiecznymi emblematami marki Coach- srebrnym zamkiem obrotowym, wygrawerowanym logiem marki oraz zawieszką. 


Opakowanie

Utrzymane w kolorystyce flakonu, cieniowane, którego struktura stylizowana jest na materiał skórzany. Na froncie umieszczone zostało srebrne logo marki oraz nazwa kompozycji.


Kampania

Autorem zdjęć do kampanii są dyrektor artystyczny Fabien Baron oraz fotograf Craig McDean. W kampanii wystąpił Michael B. Jordan. Zdjęcia wykonano na pustyni niedaleko Los Angeles. Inspiracją była podróż po niezmierzonych drogach Ameryki, otwarte przestrzenie i błękit nieba.


Ceny:

Coach Blue Eau de Toilette 40 ml / 159 zł
Coach Blue Eau de Toilette 60 ml / 239 zł
Coach Blue Eau de Toilette 100 ml / 319 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plZdjęcia kompozycyjne: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności