Coach Open Road - nowa, aromatyczna woda toaletowa dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Coach Open Road 1
<
Coach Open Road 1Coach Open Road 2Coach Open Road 3Coach Open Road 4Coach Open Road 5Coach Open Road 6Coach Open Road 7
 
>
 
 

Aromatyczną wodę toaletową otwiera orzeźwiająca nuta soczystego czerwonego jabłka i musującej cytryny Primofiore. Nuty te są podkreślone przez  energetyzującą dawkę pikantnego pieprzu syczuańskiego, a następnie aromatyczną mieszankę lawendy i szałwii muszkatołowej, przenosząc nas do miejsc tak odległych od naszych znajomych miejskich krajobrazów. Wreszcie baza zapachu zachwyca nowoczesnym połączeniem paczuli, wetiwerii i drzewnej miękkości drzewa cedrowego, będącym hołdem dla krajobrazów, które przekraczamy, aby dotrzeć do następnego celu.


Coach Open Road, nowy zapach dla mężczyzn inspirowany przyjaźnią, przygodą i optymizmem podróży po amerykańskim zachodnim wybrzeżu.


Inspiracja

Coach Open Road jest inspirowany przyjaźnią i przygodą, a także poczuciem spontaniczności, optymizmu i nieskończonych możliwości. Perfumiarz Jean-Christophe Hérault oddaje ducha podróżowania po Zachodnim Wybrzeżu w poszukiwaniu przygody, tworząc dynamiczny zapach, który rozwija się scenicznie w czasie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: pieprz syczuański, czerwone jabłko, olejek cytrynowy
Nuty serca: akord lawendy, olejek lawendowy, szałwia
Nuty bazy: wetiweria, paczula, drzewo cedrowe


Flakon

Flakon wykonany jest z przezroczystego szkła, a sam zapach ma szaro-niebieski odcień przypominający nadmorski horyzont. Zwieńczony jest metalowym korkiem inspirowanym kultowym zamknięciem, charakterystycznym dla marki Coach i wygrawerowaną literą "C".


Opakowanie

Eleganckie opakowanie z  kultowym  logotypem Coach, wykończone subtelną teksturą skóry, jest nawiązaniem do dziedzictwa domu, którego korzenie tkwią w rzemiośle kaletniczym.


Kampania stworzona we współpracy z reżyserem i fotografem Fabienem Baronem, wieloletnim współpracownikiem domu, opowiada historię przyjaciół poszukujących przygód, którzy wyruszają w podróż wzdłuż malowniczego amerykańskiego West Coast. Filmowa migawka przyjaźni w kampanii przypomina nam, że prawdziwym pięknem podróży nie jest cel, ale doświadczenia po drodze.


Ceny:

Woda toaletowa 40 ml / 179 zł
Woda toaletowa 60 ml / 269 zł
Woda toaletowa 100 ml / 349 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl od 17 sierpnia 2022.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-08-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES