Dermika 100% for Men Powerstarter - męska pielęgnacja

<
Gallery image
>
Dermika 100% for Men Powerstarter 1
<
Dermika 100% for Men Powerstarter 1Dermika 100% for Men Powerstarter 2
 
>
 
 

Dermika przygotowała nowe kosmetyki dla mężczyzn 100% for Men Powerstarter: Żel & peeling & maska mentolowa 3 w 1 oraz Nawilżający hydrokrem do twarzy 2 w 1. Jest to energizująca, odmładzająca pielęgnacja stworzona z myślą o mężczyznach gotowych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielęgnację.


Specjalnie dla mężczyzn świadomych potrzeb swojej skóry w laboratoriach Dermika powstała seria kosmetyków 100% for Men. Kosmetyki zapewniają efektywną pielęgnację przeciwstarzeniową, mają lekkie, przyjazne konsystencje, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Ich rodzaj został dopasowany do potrzeb skóry mężczyzn w różnym wieku, aby zapewniać 100% satysfakcji z użycia.

Linia Dermika 100% for Men Powerstarter! Została stworzona z myślą o mężczyznach wymykających się stereotypom. Go¬towych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielę¬gnację. Takich, którzy poszukują produktów dla m꿬czyzn, a nie męskiej wersji kobiecych kosmetyków.

Potrzeby męskiej skóry różnią się od potrzeb skóry kobiet. Dlaczego? Bo męska skóra jest grubsza, zazwyczaj z intensywniejszą produk¬cją sebum, na co wpływ mają męskie hormony. Zmarszczki na niej pojawiają się później, ale są głębsze i bardziej zarysowane. Starzeje się wol¬niej, ale jest bardziej narażona na podrażnienia i wysuszenie. Dlatego, aby jak najdłużej zachować atrak¬cyjny wygląd, ważne jest stosowanie idealnie dobranych kosmetyków trafiających w 100% w te wyjątkowe potrzeby.


Skladniki aktywne - seria 100% for Men Powerstarter:

Energy booster – źródło pobudzającej tauryny zaczerpniętej z morza. Stymuluje pracę mitochondriów – akumulatorów komórek skóry, zaopatrując je w energię. Poprawia kondycję i nawilżenie, redukuje oznaki zmęczenia i zmarszczki.
Calminator – pozyskany z mięty pieprzowej. Ogranicza objawy podrażnienia, łagodzi pieczenie po goleniu, odświeża i zmiękcza skórę.
Mocny mentol – pobudzający i chłodzący.
Pył wulkaniczny z Turcji – niezrównany w oczyszczaniu i wygładzaniu skóry.


Żel & peeling & maska mentolowa 3 w 1

Problem: cera niedoskonała i pozbawiona energii, zmarszczki

3 w 1: żel, peeling i maska mentolowa to ekstremalnie pobudzające doświadczenie.

Efekty pielęgnacji potwierdzone badaniami:
100% mężczyzn potwierdziło efekty:
• Wygładzenie skóry
• Zmniejszenie liczby zaskórników
• Bardziej świeża i promienna cera

Sposób użycia:
- Jako żel oczyszczający. Zwilż skórę twarzy. Na wilgotną dłoń wyciśnij niewielką ilość produktu (wielkości ziarnka grochu) i delikatnie rozprowadź po skórze twarzy. Spłucz dużą ilością wody.
- Jako peeling. Zwilż skórę twarzy. Na mokre dłonie wyciśnij większą ilość produktu i rozcieraj na twarzy kolistymi ruchami przez 2-3 minuty. Zwróć szczególną uwagę na czoło i okolice nosa. Jeśli peeling stanie się zbyt szorstki, ponownie zwilż dłonie wodą.
- Jako maskę. Nałóż cienką warstwę produktu na umytą i zwilżoną twarz. Po kilku minutach zmyj wodą. Jeśli uczucie chłodzenia będzie zbyt intensywne, skróć czas stosowania

Cena: 29 PLN / 100 ml


Nawilżający hydrokrem do twarzy 2 w 1

Problem: cera pozbawiona energii, suchość, podrażnienia, zmarszczki

Nawilżający hydrokrem oparty o energetyczną algę i ekstrakt z mięty pieprzowej. To dwa rozwiązania w jednym – odświeżenie twarzy i łagodzenie idealne po goleniu. Dobry początek dnia!

Efekty pielęgnacji potwierdzone badaniami:
U 100% badanych szybka poprawa nawilżenia średnio o 59%¹!
100% mężczyzn potwierdziło efekty:
- Odświeżenie
- Zmiękczenie i wygładzenie
- Wyraźne złagodzenie podrażnień

Sposób użycia:
To proste – nałóż hydrokrem na ogoloną skórę twarzy. Stosuj nawet dwa razy dziennie.

Cena: 49 PLN / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności