Dermika 100% for Men Powerstarter - męska pielęgnacja

<
Gallery image
>
Dermika 100% for Men Powerstarter 1
<
Dermika 100% for Men Powerstarter 1Dermika 100% for Men Powerstarter 2
 
>
 
 

Dermika przygotowała nowe kosmetyki dla mężczyzn 100% for Men Powerstarter: Żel & peeling & maska mentolowa 3 w 1 oraz Nawilżający hydrokrem do twarzy 2 w 1. Jest to energizująca, odmładzająca pielęgnacja stworzona z myślą o mężczyznach gotowych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielęgnację.


Specjalnie dla mężczyzn świadomych potrzeb swojej skóry w laboratoriach Dermika powstała seria kosmetyków 100% for Men. Kosmetyki zapewniają efektywną pielęgnację przeciwstarzeniową, mają lekkie, przyjazne konsystencje, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Ich rodzaj został dopasowany do potrzeb skóry mężczyzn w różnym wieku, aby zapewniać 100% satysfakcji z użycia.

Linia Dermika 100% for Men Powerstarter! Została stworzona z myślą o mężczyznach wymykających się stereotypom. Go¬towych na prawdziwie męskie spojrzenie na pielę¬gnację. Takich, którzy poszukują produktów dla m꿬czyzn, a nie męskiej wersji kobiecych kosmetyków.

Potrzeby męskiej skóry różnią się od potrzeb skóry kobiet. Dlaczego? Bo męska skóra jest grubsza, zazwyczaj z intensywniejszą produk¬cją sebum, na co wpływ mają męskie hormony. Zmarszczki na niej pojawiają się później, ale są głębsze i bardziej zarysowane. Starzeje się wol¬niej, ale jest bardziej narażona na podrażnienia i wysuszenie. Dlatego, aby jak najdłużej zachować atrak¬cyjny wygląd, ważne jest stosowanie idealnie dobranych kosmetyków trafiających w 100% w te wyjątkowe potrzeby.


Skladniki aktywne - seria 100% for Men Powerstarter:

Energy booster – źródło pobudzającej tauryny zaczerpniętej z morza. Stymuluje pracę mitochondriów – akumulatorów komórek skóry, zaopatrując je w energię. Poprawia kondycję i nawilżenie, redukuje oznaki zmęczenia i zmarszczki.
Calminator – pozyskany z mięty pieprzowej. Ogranicza objawy podrażnienia, łagodzi pieczenie po goleniu, odświeża i zmiękcza skórę.
Mocny mentol – pobudzający i chłodzący.
Pył wulkaniczny z Turcji – niezrównany w oczyszczaniu i wygładzaniu skóry.


Żel & peeling & maska mentolowa 3 w 1

Problem: cera niedoskonała i pozbawiona energii, zmarszczki

3 w 1: żel, peeling i maska mentolowa to ekstremalnie pobudzające doświadczenie.

Efekty pielęgnacji potwierdzone badaniami:
100% mężczyzn potwierdziło efekty:
• Wygładzenie skóry
• Zmniejszenie liczby zaskórników
• Bardziej świeża i promienna cera

Sposób użycia:
- Jako żel oczyszczający. Zwilż skórę twarzy. Na wilgotną dłoń wyciśnij niewielką ilość produktu (wielkości ziarnka grochu) i delikatnie rozprowadź po skórze twarzy. Spłucz dużą ilością wody.
- Jako peeling. Zwilż skórę twarzy. Na mokre dłonie wyciśnij większą ilość produktu i rozcieraj na twarzy kolistymi ruchami przez 2-3 minuty. Zwróć szczególną uwagę na czoło i okolice nosa. Jeśli peeling stanie się zbyt szorstki, ponownie zwilż dłonie wodą.
- Jako maskę. Nałóż cienką warstwę produktu na umytą i zwilżoną twarz. Po kilku minutach zmyj wodą. Jeśli uczucie chłodzenia będzie zbyt intensywne, skróć czas stosowania

Cena: 29 PLN / 100 ml


Nawilżający hydrokrem do twarzy 2 w 1

Problem: cera pozbawiona energii, suchość, podrażnienia, zmarszczki

Nawilżający hydrokrem oparty o energetyczną algę i ekstrakt z mięty pieprzowej. To dwa rozwiązania w jednym – odświeżenie twarzy i łagodzenie idealne po goleniu. Dobry początek dnia!

Efekty pielęgnacji potwierdzone badaniami:
U 100% badanych szybka poprawa nawilżenia średnio o 59%¹!
100% mężczyzn potwierdziło efekty:
- Odświeżenie
- Zmiękczenie i wygładzenie
- Wyraźne złagodzenie podrażnień

Sposób użycia:
To proste – nałóż hydrokrem na ogoloną skórę twarzy. Stosuj nawet dwa razy dziennie.

Cena: 49 PLN / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto