Dior Eau Sauvage Extrême - ziołowy, drzewny i aromatyczny

Wraz z Eau Sauvage Extrême, Dior przedstawia współczesną interpretację wielkiego klasyka. Pierwotny akord wzmocniony został do maksimum, wzbogacony szlachetnym, otulujającym akordem drzewnym o zdecydowanym i nowoczesnym charakterze, zaostrzając jego męskość. Zapach tak samo ponadczasowo szykowny i tak samo zdecydowany jak klasyczny Eau Sauvage: drzewny, świeży, aromatyczny. Ponadczasowa elegancja Eau Sauvage, wzmocniona mocnym, męskim akordem drzewnym.


Nuta zapachowa: hesperydowo-ziołowo-drzewna

Nuta głowy:
- cytryna z Sycylii

Nuta z serca:
- lawenda z Vaucluse (Prowansja)

Nuta bazy:
- cedr z Wirginii

Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 350 PLN
Woda toaletowa 100 ml / 495 PLN


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności