Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa

<
Gallery image
>
Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 1
<
Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 1Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 2Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 3Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 4Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 5Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 6Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 7Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 8Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 9Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 10Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 11Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 12Dior Homme - nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa 13
 
>
 
 

Nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa autorstwa François Demachy. Zapach deklaruje bez wahania "jestem mężczyzną", jednocześnie skrywając w sobie splot subtelnych drzewnych emocji, które go kształtują. Jego delikatnie skórzany i przypalony, prawie zwierzęcy urok przyciąga i pobudza zmysły, by w chwilę potem ukoić je przejrzystymi, kremowymi akcentami.


Narodził się nowy Dior Homme

Nowa, intensywnie drzewna woda toaletowa autorstwa François Demachy. Nowa odsłona męskiej zmysłowości w interpretacji Roberta Pattinsona w nowym, hipnotyzującym filmie.

Zapach i mężczyzna będący jego wcieleniem.
Zniewalający, szykowny, wyrafinowany.

Ale co rozumiemy pod pojęciem "współczesny mężczyzna"?
A właściwie kim współczesny mężczyzna jest?

Wszystko się zmienia i przybiera nowe formy.
Dior Homme, "mężczyzna Dior", zadaje sobie zasadnicze pytanie.
Jego odpowiedź jest jednoznaczna, oczywista i zmysłowa: "I'm Your Man".
Wsłuchując się w głos Leonarda Cohena, z pełną świadomością deklaruje swoje uczucia.
Bezpośredni i autentyczny.
Ale też delikatny i wielowątkowy.
Jak mężczyzna, który go nosi.
Nowy Dior Homme odradza się w nowej zmysłowej deklaracji.
Wywołuje silne emocje zabarwione surowymi, drzewnymi nutami muśniętymi korzennym akordem.
To zapach spełniony, bardzo wyraźny i otwarty.


"Nowy Dior Homme jest bezsprzecznie męski. Nie oznacza to jednak, że został pozbawiony czułych i zmysłowych akcentów. W rzeczywistości jest wiernym portretem współczesnego mężczyzny." - François Demachy, Kreator zapachów Dior.


Filarem nowego Dior Homme są mocne i zmysłowe nuty drzewne. Wątek drzewny jest otwarty, ujmujący, wręcz łagodzący.
Zapach deklaruje bez wahania "jestem mężczyzną", zarazem skrywając w sobie splot subtelnych drzewnych emocji, które go w dużej mierze kształtują. Jego delikatnie skórzany i przypalony, prawie zwierzęcy urok przyciąga i pobudza zmysły, by w chwilę potem ukoić je przejrzystymi, kremowymi akcentami.
Wielowątkowa kompozycja zbudowana jest z niuansów i różnic.
Jest wyrazem zmysłowej osobowości, w której zmagają się sprzeczności.
Tak bardzo fizyczna, pozostaje jednocześnie świeża.
Otula i otacza, nie obciążając.


Intensywnie drzewny, korzenny, cytrusowy

Na początku czeka nas przeszywające z zawrotną prędkością uderzenie, w którym bergamotka pobudza zmysły, różowy pieprz ożywia korzennym akordem, a żywica Elemi nasyca powietrze kadzidłowymi akcentami z domieszką cytrusowych nut. Świeże otwarcie przykuwa uwagę, wzbudzając pragnienie poznania smaku całości Jest wstępem, który zapowiada zmysłowy, głęboki i zaskakujący dalszy ciąg.
Tuż po intensywnym początku na pierwszy plan wysuwają się nuty drzewne, które dominują i przemawiają pełnym głosem, z charakterystyczną dla siebie, nowoczesną prostotą.
Solidne i masywne, wysyłają czytelny męski sygnał.
Ale ich fabuła tylko z pozoru jest prosta. Jeśli się w nie zanurzyć, z dradzą też swoją zmysłowość, która sieje nie lada zamęt.

Nuty drzewne są wielorakie, bardzo obecne, przedawkowane. Tworzą nową kanwę będącą wyrazem nowej męskiej zmysłowości i pozostającą z dala od standardów w stylu gourmand czy też tradycyjnych orientalnych kompozycji.

W miarę jak coraz głębiej zanurzamy się w ten aromatyczny las, otacza nas i wciąga z każdym krokiem bardziej wyrazista drzewna polifonia, momentami targana napięciami, które w następnych akordach zmieniają się w dialog: cedr atlaski będący niepodważalną gwiazdą męskich nut zniewala gorącym i suchym oddechem z subtelnym skórzanym tłem. Kultowa haitańska wetyweria urzeka nieco surowym i gwałtownym wdziękiem swej drzewnej mocy zabarwionej ziemistymi akcentami. Całość składa się na manifest męskości, otulony zmysłową pieszczotą przejrzystego serca paczuli, które pośredniczy w łagodnej transformacji zapachu w kierunku nut głębi. Uzyskany w drodze podwójnej destylacji absolut jest nowoczesny i pozbawiony wilgotnych akcentów. Otacza przyjacielskim ramieniem, proponuje towarzystwo bardzo wyraźnych piżmowych nut które wypełniają przestrzeń kojącym woalem.

Na zakończenie zapach zaskakuje nieoczekiwanym uczuciem krystalicznie czystej, nieznanej dotąd świeżości. Przypomina ona bogaty aromat wypłukanego przez morze drewna zamknięty w pojedynczej, magicznej nucie Iso E, która otacza skórę komfortem, nie narzucając się i nie obciążając zmysłów. Wnika do kompozycji i trwa w niej w nieskończoność, roztaczając wokół zmysłowość jasnego drewna. Jak trafna konkluzja, która pozostaje w pamięci, lecz nie dominuje rozmowy.

Zmysłowa przejrzystość spełnia wszystkie obietnice nowej, intensywnie drzewnej męskości, która na długo pozostawia swój ślad prawdziwego mężczyzny w całym bogactwie jego niuansów.


Flakon

Monolit Dior Homme stał się legendą. W nowej wersji przybrał lżejszą sylwetkę, zachowując męskie piękno szklanej bryły, podobnie jak uproszczony kształt zwieńczenia flakonu. Czarny sześcian został zatopiony w przezroczystym tworzywie Surlyn®. Efekt graficznej prostoty i przejrzystości jest w rzeczywistości kunsztownym zabiegiem technologicznym.
Lżejszy flakon o wygładzonych i bardziej wypolerowanych krawędziach zyskuje w użyciu. Pewnie trzymany w dłoni wywołuje uczucie bezpośredniego kontaktu z jego bursztynową zawartością.
Nowy, bardziej zmysłowy, choć równie stylowy i dopracowany w każdym szczególe flakon Dior Homme jest teraz jeszcze bardziej nowoczesny.


Dior Homme Original

Dior Homme ukazuje się dziś w nowej odsłonie, ale to nie oznacza, że jego pierwsza wersja wykreowana wokół wyrafinowanych irysowych nut, której premiera miała miejsce w 2005 roku, odchodzi w zapomnienie.
Jest oferowana w butikach we Francji i w Belgii pod nazwą "Dior Homme Original i dostępna na całym świecie za pośrednictwem www.dior.com


Robert Pattinson w kampanii i filmie reklamowym

Robert Pattinson jest twarzą Dior Homme od 2013 roku i nie przestaje nas zadziwiać. Za każdym razem, w każdym filmie zaskakuje mocą swojego uroku, siłą oddziaływania, wszechstronnością gry aktorskiej.
Reżyserzy odtwarzają atmosferę współczesnego miasta i w tej scenerii ukazują aktora, a przede wszystkim mężczyznę z jego ogromną siłą oddziaływania. Jest przystojny, ale jego wizerunek nie ogranicza się tylko do wyglądu. Urzeka osobistym, niepowtarzalnym urokiem.
Premiera nowego Dior Homme stała się doskonałą okazją, aby uchwycić i pokazać jak z młodego człowieka stał się "mężczyzną" w pełni świadomym swego ciała, gestów i zachowań.
Film umiejętnie zamyka w obrazach jego zwierzęcą męskość i zmysłowość w połączeniu z poczuciem humoru oraz czułością.
Robert Pattinson przygotował się do filmu z wyjątkowym zaangażowaniem, intensywnie trenując boks i ćwicząc taniec, aby lepiej wcielić się w rolę, w której jego ciało miało stać się instrumentem o magnetyzującej sile uwodzenia.


Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 339 zł
Woda toaletowa 100 ml / 475 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja:Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności