Dior Homme Parfum - zmysłowy, intensywny i wybitnie męski zapach

<
Gallery image
>
Dior Homme Parfum - woda perfumowana 1
<
Dior Homme Parfum - woda perfumowana 1Dior Homme Parfum - woda perfumowana 2
 
>
 
 

Dior Homme Parfum to niezwykła kompozycja o zmysłowym, intensywnym zapachu, kwintesencja linii Dior Homme. Szlachetna jakość jego składników nabiera indywidualnego wyrazu na każdej skórze. Zapach łączy w sobie tradycję i nowoczesność, w duchu Domu Mody Dior. Zaczynamy od irysa– rzadkiej nuty w zapachach dla mężczyzn - w precyzyjnie stworzonej recepturze. Rezultat kompozycji jest kwiatowo-drzewno-pudrowy, luksusowy i wybitnie męski: klasyka nowego pokolenia. Dior Homme jest jak idealnie skrojony, szyty na miarę garnitur, który zostawia za sobą rozpoznawalny wszędzie, pikantno-drzewny powiew elegancji.


Nuty głowy:
- włoska pomarańcza
- toskański irys

Nuty serca:
- róża
- skóra

Nuty bazy:
- piżmo ambrowe
- cedr
- drzewo sandałowe
- agar (oud)


Dior Dior Homme Parfum powstał w 2014 roku. To kwiatowo-drzewny zapach stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach. Elegancka kompozycja tych perfum podkreśla pociągającą atrakcyjność ich nosiciela. O wyjątkowości perfum dla mężczyzn Dior Dior Homme Parfum decydują najrzadsze składniki. Ich wysoka koncentracja jest porywająca, a ogólny aromat nadzwyczaj przyjemny i zaskakująco delikatny.


Wstępne nuty zapachu są niezwykle orzeźwiające. Składają się na nie soczyste, dojrzałe pomarańcze o bardzo pobudzającym aromacie. Serce kompozycji tworzą urzekające kwiatowe akcenty kosaćca i róży. Wszystko to wpływa na zmysłowy charakter tego zapachu, który dodatkowo podkreślają rozgrzewające akordy drewna cedrowego i agarowego wieńczące kompozycję. Esencje z prawdziwej skóry łączą się z zalotną nutą ambrette. Dior Dior Homme Parfum to propozycja skierowana do wyjątkowych mężczyzn, którym zależy na wysokiej jakości i oryginalności perfum.


Cena: 75 ml / 545 PLN (woda perfumowana)

Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto