Dior Homme Parfum - zmysłowy, intensywny i wybitnie męski zapach

<
Gallery image
>
Dior Homme Parfum - woda perfumowana 1
<
Dior Homme Parfum - woda perfumowana 1Dior Homme Parfum - woda perfumowana 2
 
>
 
 

Dior Homme Parfum to niezwykła kompozycja o zmysłowym, intensywnym zapachu, kwintesencja linii Dior Homme. Szlachetna jakość jego składników nabiera indywidualnego wyrazu na każdej skórze. Zapach łączy w sobie tradycję i nowoczesność, w duchu Domu Mody Dior. Zaczynamy od irysa– rzadkiej nuty w zapachach dla mężczyzn - w precyzyjnie stworzonej recepturze. Rezultat kompozycji jest kwiatowo-drzewno-pudrowy, luksusowy i wybitnie męski: klasyka nowego pokolenia. Dior Homme jest jak idealnie skrojony, szyty na miarę garnitur, który zostawia za sobą rozpoznawalny wszędzie, pikantno-drzewny powiew elegancji.


Nuty głowy:
- włoska pomarańcza
- toskański irys

Nuty serca:
- róża
- skóra

Nuty bazy:
- piżmo ambrowe
- cedr
- drzewo sandałowe
- agar (oud)


Dior Dior Homme Parfum powstał w 2014 roku. To kwiatowo-drzewny zapach stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach. Elegancka kompozycja tych perfum podkreśla pociągającą atrakcyjność ich nosiciela. O wyjątkowości perfum dla mężczyzn Dior Dior Homme Parfum decydują najrzadsze składniki. Ich wysoka koncentracja jest porywająca, a ogólny aromat nadzwyczaj przyjemny i zaskakująco delikatny.


Wstępne nuty zapachu są niezwykle orzeźwiające. Składają się na nie soczyste, dojrzałe pomarańcze o bardzo pobudzającym aromacie. Serce kompozycji tworzą urzekające kwiatowe akcenty kosaćca i róży. Wszystko to wpływa na zmysłowy charakter tego zapachu, który dodatkowo podkreślają rozgrzewające akordy drewna cedrowego i agarowego wieńczące kompozycję. Esencje z prawdziwej skóry łączą się z zalotną nutą ambrette. Dior Dior Homme Parfum to propozycja skierowana do wyjątkowych mężczyzn, którym zależy na wysokiej jakości i oryginalności perfum.


Cena: 75 ml / 545 PLN (woda perfumowana)

Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności