Dior Homme Sport - nowy zapach męski

<
Gallery image
>
Dior Homme Sport - nowy zapach męski 1
<
Dior Homme Sport - nowy zapach męski 1Dior Homme Sport - nowy zapach męski 2
 
>
 
 

Męska elegancja uległa metamorfozie, łącząc ponadczasową wytworność z trendem streetwearu. Króluje nowy styl, którego najlepszym wyrazem jest awangardowy i luksusowy szyk z pokazów mody Dior Homme. Zadbana, wielkomiejska sylwetka wyróżnia się sportową nonszalancją detali. Dior Homme Sport również się zmienia, z tą samą wyrafinowaną i zmysłową swobodą outdoor, aby lepiej i trafniej odzwierciedlić styl życia, w którym sport nie oznacza już pogoni za wyczynem lecz stał się prawdziwą filozofią, a życie w ruchu pobudza zmysły i jest stworzone po to, by kochać, śmiać się i marzyć.


Kreator zapachów François Demachy zinterpretował na nowo kompozycję zapachu, nawiązując do wyróżników nowego stylu życia. Energetyzujący i korzenny zapach uwodzi swobodną elegancją. W subtelnie zmienionym Dior Homme na pierwszy plan wysuwa się owocowo-korzenna świeżość, lecz jednocześnie zostają zachowane drzewne, zmysłowe nuty. Świeżość potrafi się wykazać ekstremalną wytrzymałością, od początku do końca... bez końca. Moc wznosi się do zmysłowego apogeum.


Dior Homme Sport - świeżość bez końca

Mocna głowa
Wszechogarniająca, silna, soczysta i owocowa świeżość. Nowa kompozycja Dior Homme Sport rozpoczyna się cytrusowymi nutami z temperamentem.
Soczysta czerwona pomarańcza spotyka na swej drodze subtelną esencję cedratu, który łagodzi cytrusową pikantność. François Demachy do tego stopnia docenił niuanse zapachowe skórki tego wyjątkowego owocu, że postanowił zasadzić roślinę w ogrodzie nowego laboratorium perfumeryjnego Dior Fontaines Parfumées w samym sercu Grasse.
Dołączając do hesperydowego koncertu, grejpfrut nawiązuje dialog z wetywerią z Haiti, która tworzy kanwę drzewnego tła.
I wreszcie delikatny ekstrakt z gruszki, muska i otacza soczystą słodkością roztańczony balet ostrych, cytrynowych nut.
Aromatyczno-korzenny wątek Dior Homme tworzy dalszy ciąg. Szybko się rozwija, podkreślony nutą żywicy Elémi o wyczuwalnych, cytrynowych akordach, która wzmacnia kompozycję.
Owocowo-korzenna świeżość jest bardzo rozbudowana, a jej mocny fundament sprawia, że trwa w nieskończoność, w sztafecie z różowymi jagodami i gałką muszkatołową.

"Stworzyłem nową wizję Dior Homme Sport, z bardzo owocowymi, lotnymi nutami. Przedłużyłem je nutami, które tworzą iluzjonistyczny obraz nieskończonej świeżości. Nuty korzenne unoszą się, targane porywami świeżego wiatru. Ten początek nie ma końca." - François Demachy, Kreator zapachów Dior


Serce w skali minorowej z rozwiniętym tłem

Nowy Dior Homme Sport zachowuje kwiatową tonację męskich zapachów Dior, którą wzbogaca o zieloną i dyskretną, lecz nie mniej wyrazistą nutę Geranium. Serce gra partyturę w minorowej tonacji i ustępuje miejsca żywej wymianie wrażeń pomiędzy inaugurującymi zapach słonecznymi owocami i drzewnymi nutami przetykanymi piżmem, które tworzą strukturę głębi.
W programie koncertu potężny duet, w którym drzewo sandałowe i wetyweria z Haiti łączą siły, by w pełni przywołać obraz prawdziwej męskości. Pierwszy proponuje nuty klasyczne, suche i żywiczne, a drugi otacza kompozycję nutami krągłymi i mlecznymi. Wetyweria jest tu lżejsza, pozbawiona akordów ziemi.

"Chciałem wprowadzić zmiany do kompozycji Dior Homme Sport, zachowując jej drzewny charakter. Tło tworzą szlachetne i rzadkie nuty drzewne. „Sportowy” duch został zawarty w dialogu między soczystą i żywą świeżością początku i kojącą odpowiedzią końca.” - François Demachy, Kreator zapachów Dior


Charming Man

Posługując się swoim charakterystycznym warsztatem reżyserskim Peter Lindbergh uchwycił mroczny czar Roberta Pattinsona. Mężczyznę Dior w ruchu, o zdecydowanym spojrzeniu. Obraz z ponadczasowej, miejskiej nowojorskiej legendy wyraża pragnienie wolności mężczyzny Dior. Nic nie może go powstrzymać. Styl outdoor i wręcz zmysłowa energia kryją w sobie filozofię sportowego życia. Męskość w czerni nie narzuca się, mówi oczywistym językiem uwodzicielskiego czaru.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-02-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto