Dior Sauvage Eau de Parfum - nowa woda perfumowana dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Dior Sauvage Eau de Parfum 1
<
Dior Sauvage Eau de Parfum 1Dior Sauvage Eau de Parfum 2Dior Sauvage Eau de Parfum 3Dior Sauvage Eau de Parfum 4Dior Sauvage Eau de Parfum 5Dior Sauvage Eau de Parfum 6
 
>
 
 

W 2015 roku woda toaletowa Dior Sauvage skradła serca mężczyzn. Dziś możemy odkryć jej inne wcielenie - całkiem nową wodę perfumowaną Sauvage. Potężna świeżość Sauvage emanuje nowymi, zmysłowymi i tajemniczymi nutami na nowo interpretując kultową już kompozycję, a kalabryjską bergamotkę spowijają teraz kuszące akcenty absolutu wanilii.


Potężna świeżość Sauvage emanuje nowymi, zmysłowymi i tajemniczymi nutami na nowo interpretując kultową już kompozycję. Kalabryjska bergamotka, tak soczysta i porywająca jak zawsze, zaprasza na nowe pikantne nuty, które dodają kompozycji pełni i zmysłowości. W wodzie perfumowanej Sauvage drzewno-ambrowy akord ambroxanu® otulają dymne akcenty absolutu wanilii z Papui Nowej Gwinei.

François Demachy, twórca zapachów Dior, czerpał inspirację do stworzenia tej niezwykłej kompozycji ze skąpanej w tajemniczym mroku pustyni, podczas magicznej godziny zmierzchu. Zmieszane z chłodem nocy gorące powietrze emanuje wtedy intensywnymi zapachami. W godzinie, gdy wilki wychodzą a niebo staje w ogniu, roztacza się nowa magia.

Nuty zapachowe:
- bergamotka
- absolut wanili z Papui Nowej Gwinei


Ceny:
Woda perfumowana 60 ml / 385 zł
Woda perfumowana 100 ml / 529 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności