Dior Sauvage Parfum - intensywna świeżość połączona z orientalną słodyczą

<
Gallery image
>
Dior Sauvage Parfum 1
<
Dior Sauvage Parfum 1Dior Sauvage Parfum 2Dior Sauvage Parfum 3Dior Sauvage Parfum 4Dior Sauvage Parfum 5Dior Sauvage Parfum 6Dior Sauvage Parfum 7Dior Sauvage Parfum 8
 
>
 
 

W nowej wersji zapachu dla mężczyzn intensywna świeżość spotyka się z orientalną słodyczą. Złożony i żywy zapach Sauvage Parfum jest jednocześnie łagodny, słodkawy i powściągliwy, magnetyzując i poruszając zmysły pokusą. Nowy, bardzo intensywny zapach pobudza i zniewala, a jego głębia kryje w swej otchłani paletę kontrastów.


Zapach jak zaklęcie. Nuty ciepłego drzewa sandałowego i łagodnej fasoli Tonka rozjaśnione świeżością ostrej manadarynki. François Demachy, kreator perfum Dior, czerpał inspirację z dziewiczych obszarów dzikiej przyrody pod błękitnym niebem, gdzie intensywne aromaty trzaskającego ognia wznoszą się w powietrze. Nowy zapach: interpretacja ze wzbogaconą, mocną nutą, która celebruje magię szeroko otwartych przestrzeni. „Sauvage to niekończąca się partytura. Jego niesamowicie gęsta kompozycja jest ukształtowana z subtelnymi niuansami, tworząc niepowtarzalne błyski światła.


"W nowym zapachu połączyłem intensywną świeżość, która spotyka gładkość orientalnego zapachu. Zachowałem nienaruszoną duszę Sauvage, nadając jej nocne akcenty i zwierzęcy urok" - mówi François Demachy, kreator perfum Dior.


Nuty zapachowe

Cytrusowo-drzewno-orientalne


Z otchłani nocy dociera intensywny zapach ogniska. Drewno, żywica i dym wypełniają powietrze, unosząc się ku niebu. Pomarańczowe płomienie odbijają się w tafli wody, wykonując rytualny taniec na brzegu rzeki. Wyznaczają nowe terytorium mężczyzny, który wybrał magiczną moc bezkresnych przestrzeni pod osłoną księżyca. Pozostając w zaklętym świetlistym kręgu, stapia się z naturą po to, by jego dusza mogła udać się bez przeszkód w podróż bez granic, śladem nowego zapachu Sauvage Parfum. François Demachy wzbogacił wątek zapachowy, wzmocnił efekt świeżości, wymodelował nowe aspekty i podkreślił drapieżne i dzikie piękno.


Zapach bez granic

"Sauvage jest jak bezkresne terytorium. Bogactwo kompozycji sprawia, że można jej nadawać różne tonacje i modelować za pomocą subtelnych niuansów. W nowej wersji zapachu intensywna świeżość spotyka się z orientalną słodyczą. Zachowałem potężną duszę Sauvage, ubierając ją w nocne akcenty, wzbogacając w zwierzęcą pokusę i nadając więcej krągłości" - François Demachy


Świeżość nocy

Zapach Sauvage nabiera nowej intensywności już w pierwszym akordzie. Wybucha cytrusowym zawirowaniem kalabryjskiej bergamotki Reggio będącej znakiem rozpoznawczym Sauvage. Spotyka na swej drodze nutę soczystej mandarynki, która pogłębia efekt świeżości, nadając jej nową, owocową woń tryskającą soczystą energią. Hesperydowe nuty głowy współgrają z kardamonem o dwoistej, bardzo żywej strukturze, który wkracza świeżą, aromatyczną nutą, rozgrzewając się stopniowo aż do korzennego, ciepłego brzmienia. Jego dwustopniową zmysłowość przedłuża i utrwala potężna, żywiczna nuta elemi z dymnymi akcentami mistycznego kadzidła. Początek zapachu jest znacznie bogatszy, zachowując jednocześnie charakter kuszącej, ożywczej i czystej męskości.


Święte drzewo

Gęsty las, równie głęboki i ciemny jak atramentowa noc, w której nie sposób odnaleźć drogi...
Masywne i mocne nuty drzewne tworzą głębię zapachu. Wznoszą się ku wierzchołkom mocą organicznego piżma,  z akcentem szałwii, która przywodzi na myśl dym unoszący się z ognisk w czasie rytualnych ceremonii. Surową, męską moc podkreśla gorący i zwierzęcy akord skórzany.
W zwartym poszyciu ukryły się słodkawe, mleczne akcenty równoważące surowość kompozycji. Wirgiński cedr zaskakuje nieoczekiwaną, « konfiturową » nutą malinową.
Towarzysząca mu esencja sandałowa rodem ze Sri Lanki wzmacnia i otula całość. Intensywna, wręcz uzależniająca drzewna nuta w pełni rozwija swoje mleczne i kremowe akordy. Jej « hormonalna » siła oddziaływania przyciąga i uzależnia...

"Lankijskie drewno sandałowe posiada wyjątkowe zalety. Jego nuta jest gęstsza i bardziej kremowa. Zawdzięcza głębię zapachu specjalnej metodzie uprawy, która wykorzystuje w jak największym stopniu naturalne warunki bez ingerencji człowieka. Nie wymuszamy niczego na naturze, lecz ją wspomagamy" - mówi François Demachy, Kreator Zapachów Dior

Wykorzystane w zapachu Sauvage drewno sandałowe pochodzące z lankijskiej plantacji współpracującej z Dior na zasadzie partnerstwa od ponad 10 lat, wykazuje bogactwo niuansów oraz wyjątkowe cechy dzięki specjalnym metodom uprawy.
Trudny w hodowli sandałowiec jest wspomagany przez człowieka w początkowej fazie wzrostu, a następnie "wypuszczany na wolność", gdzie dorasta na dzikiej plantacji, na której rządzi niepodzielnie natura.
Drzewa rosną i walczą o przetrwanie w naturalnym, surowym środowisku bez pomocy człowieka, dożywając nawet do 100 lat i osiągając do 12 metrów wysokości! Niepowtarzalny zapach dojrzewa z każdym rokiem, tworząc rzadką, mocną i bogatą esencję sandałową, która występuje w kompozycji Sauvage.


Orientalne barwy

Orientalne nuty, które nadają zapachowi Sauvage jego unikalny styl, wieńczą dzieło swą różnobarwnością.
Fasola Tonka kusi  nieco zwierzęcym, gorzkawym smakiem. Splata się w mocnym, zmysłowym uścisku z absolutem papuaskiej wanilii o miękkich i dymnych akcentach. Wspólnie zabarwiają subtelnym dotykiem nuty drzewne, nadając im aksamitność i wyważoną zmysłowość.

Złożony i żywy zapach Sauvage Parfum jest jednocześnie łagodny, słodkawy i powściągliwy, magnetyzując i poruszając zmysły pokusą, która ma w sobie smak niebezpieczeństwa...
Bezgraniczna świeżość nowej interpretacji Sauvage barwi się ciepłymi, orientalnymi odcieniami. Nieco drapieżne i dzikie piękno ożywa w kontakcie ze skórą.
Nowy, bardzo intensywny zapach pobudza i zniewala zmysły, a jego nowa głębia kryje w swej otchłani paletę kontrastów.
François Demachy postawił sobie nowe wyzwanie i skomponował zapach, który kolejny raz szuka nowej, dotychczas jeszcze nie odkrytej ścieżki na bezkresnych bezdrożach terytorium męskości...


Sauvage świeci nowym blaskiem

Flakon

Jeszcze bardziej nieprzenikniony flakon Sauvage Parfum wiernie odtwarza atmosferę głębokiej nocy. Na obraz nocnego nieba rozświetlonego gwiazdami, żywy, wpadający w turkus niebieski odcień u podstawy flakonu tworzy tło dla srebrnych liter napisu.
Sauvage połyskuje nowym metalicznym blaskiem, który zdradza bogactwo  zapachowej zawartości.


Ceny:
60 ml / 429 zł
100 ml / 605 zł


Kliknij i obejrzyj film:
http://glow.pl/filmy/dior-sauvage-parfum-inensywna-swiezosc-polaczona-f/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności