Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Eau de Parfum - męska kompozycja drzewno-aromatyczna

<
Gallery image
>
Pour Homme Intenso Eau de Parfum 1
<
Pour Homme Intenso Eau de Parfum 1Pour Homme Intenso Eau de Parfum 2Pour Homme Intenso Eau de Parfum 3
 
>
 
 

Intenso to męska kompozycja drzewno aromatyczna, która otwiera się świetlistą wonią nut wodnych i zielonych akcentów bazylii i lawendy. Jej przenikliwy urok definiuje akord moepel - nowe odkrycie w olfaktorycznym świecie. Intensywność i siła zapachu pochodzi od przenikliwych woni żywicy labdanum, sandałowca i cyprysu, osłodzona odrobiną miodu.


Zapach to kompozycja drzewno-aromatyczna, która otwiera się świetlistą wonią nut wodnych i zielonych akcentów bazylii i lawendy. Jej przenikliwy urok definiuje akord moepel - nowe odkrycie w perfumeryjnym świecie - zapach, który po raz pierwszy odtworzono na podstawie oryginalnej woni kwiatów i liści drzewa milkwood za pomocą techniki headspace. Akord moepel nadaje kompozycji osobowość, spowijając kompozycję swoimi kwiatowymi, balsamicznymi i miodowymi niuansami, które przenikają nuty serca i bazy.

Męska natura tabaki została zdefiniowana poprzez miękkie, trwałe absoluty siana i otrębów zbożowych. Intensywność i siła kompozycji pochodzi od przenikliwych woni żywicy labdanum, sandałowca i cyprysu. Nuty te kontrastują ze sobą świeżością i ciepłem, dopełniając zapach i podkreślając jego drzewny charakter. Intenso to zapach elegancki i czysty. Stanowi kultowy, charakterystyczny element, podkreślający styl współczesnego mężczyzny.


Intenso stanowi moc sprawczą zdecydowanego mężczyzny, z sercem zakorzenionym w tradycji, lecz zarazem należącym już do nowoczesnego świata.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: aksamitka, pelargonia, bazylia, nuty akwatyczne
Nuty serca: tabaka, lawenda
Nuty bazy: cyprys, drzewo sandałowe, labdanum, miód


Ceny:
Woda perfumowana 40 ml / 255 zł
Woda perfumowana 75 ml / 316 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności