Dunhill Century - męski zapach na 100-lecie istnienia marki

<
Gallery image
>
Dunhill Century 1
<
Dunhill Century 1Dunhill Century 2Dunhill Century 3Dunhill Century 4Dunhill Century 5Dunhill Century 6
 
>
 
 

W eleganckiej, położonej w zachodniej części Londynu dzielnicy Mayfair w Domu Mody Dunhill dokonywana jest wyjątkowa interpretacja klasycznych, męskich wartości oraz powstają tu niezwykłe nowości, takie jak woda perfumowana dla mężczyzn - Century. Kompozycja stanowi hołd oddany marce Dunhill z okazji 100-lecia jej istnienia.


Cechą charakterystyczną marki Dunhill jest zastosowanie najszlachetniejszych i najrzadszych składników. Widać to także w najnowszej kompozycji, będącej uosobieniem najwspanialszych wartości marki. Dunhill to marka definiująca wszystkie podstawowe cechy współczesnego, brytyjskiego dżentelmena.


Mężczyzna

Mężczyzna marki Dunhill to koneser, wyrafinowany wielbiciel pięknych przedmiotów. Uwielbia sztukę, docenia piękny design, interesuje się architekturą, rzemiosłem krawieckim, kolekcjonuje rzeczy, których przeznaczeniem jest trwać wiecznie. W życiu kieruje się zasadą, że "mniej znaczy więcej", a jakość przedkłada ponad ilość.


Zapach

Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, grejpfrut
Nuty serca: neroli, kardamon, żywica
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo, papirus


Ceny:
Dunhill Century Eau de Parfum 75 ml / 279 zł
Dunhill Century Eau de Parfum 135 ml / 369 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności