Ferragamo Salvatore Ferragamo - cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Ferragamo Salvatore Ferragamo 1
<
Ferragamo Salvatore Ferragamo 1Ferragamo Salvatore Ferragamo 2Ferragamo Salvatore Ferragamo 3
 
>
 
 

Ferragamo to cytrusowo-drzewny zapach fougère. Promienna eksplozja śródziemnomorskich cytrusów toruje drogę nucie serca, w której kwiatowe, lecz metaliczne akordy fiołka oraz absolut liści fiołkowych łączą się z unikatową skórzaną nutą Ferragamo. Ich dopełnieniem są ciepłe nuty piżma i wetiweru, które potęgują zmysłowy wymiar zapachu.


Ferragamo to kompozycja wyrażająca duszę wolnomyśliciela - pewnego siebie, nowoczesnego mężczyzny, który idzie przez życie z pasją i stylem i zawsze ufa swojej intuicji.

Zapach Ferragamo jest najdoskonalszą ekspresją siły i przekonań tego bohatera, dzięki bogatej sekwencji kontrastujących, lecz harmonijnie połączonych elementów, równoważących subtelną męskość z żywiołową postawą. Ferragamo to cytrusowo-drzewny zapach fougère - dzieło Antoine’a Maisondieu. Kreator splótł w nim nuty świeże i drzewne, pragnąc afirmować włoskie korzenie marki i jej tradycję rzemieślniczą. Promienna eksplozja śródziemnomorskich cytrusów toruje drogę zaskakującej nucie serca, w której kwiatowe, lecz metaliczne akordy fiołka oraz absolut liści fiołkowych łączą się z unikatową skórzaną nutą Ferragamo. Ich dopełnieniem są ciepłe nuty piżma i wetiweru, które potęgują zmysłowy wymiar zapachu.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, cytryna, szałwia
Nuty serca: fiołek & absolut liści fiołka, akord skóry Ferragamo, cedr
Nuty bazy: mech dębowy, wetiwer, piżmo


Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 235 zł
Woda toaletowa 50 ml / 315 zł
Woda toaletowa 100 ml / 459 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności