Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée - intensywna zmysłowość, siła i łagodność

<
Gallery image
>
Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 1
<
Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 1Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 2Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 3Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 4
 
>
 
 

Linia Gentleman Givenchy stworzona w 2017 roku jest połączeniem śmiałości z delikatnością. W 2020 roku dżentelmen Givenchy zyska jeszcze większą moc przyciągania za sprawą nowej wody perfumowanej Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée, która jest połączeniem ciepła ognistego drewna z subtelną elegancją irysa. Tę kwiatową, drzewno-korzenną kompozycję stworzyli Nathalie Lorson i Olivier Cresp – mistrzowie perfumiarstwa, twórcy trzech poprzednich kreacji, należących do linii Gentleman Givenchy.


Pierwsze spotkanie z przyprawami korzennymi


Tête-à-tête z irysem

Irys to coś więcej niż ponadczasowy elegancki składnik. Ten wyjątkowy kwiat spleciono w sercu wody perfumowanej Boisée z nutą cedru i uzależniającego kakao.


Drzewna pieszczota

Tajemnicza głębia paczuli kontrastuje z otulającą zmysłowością sandałowca. Zmysły zatracają się w płomiennym akordzie drzewnym.


Flakon

Flakon Gentleman Givenchy ma ponadczasowy charakter.Tym razem flakon Gentleman Givenchy Eau de Parfum Boisee przybiera nową kolorystykę: szkło zabarwione jest na brązowo, a opaska ma fakturę drewna. Widnieje na niej złoty napis "Gentleman Givenchy".


Osobowość dżentelmena

Śmiały i zarazem czuły, wyrafinowany i na luzie, seksowny i zabawny… Osobowość dżentelmena jest wielowymiarowa i pełna sprzeczności. Bohater z wdziękiem podkreśla swoją wyjątkowość i nonszalancko manifestuje w kampanii reklamowej swój błyskotliwy styl. W rolę dżentelmena Givenchy wcielił się jeden z najbardziej utalentowanych brytyjskich aktorów: Aaron Taylor-Johnson.

Genialnie uosabia postać dżentelmena Givenchy, wykorzystując swoją spontaniczność i elegancję. Jako archetyp dzisiejszego dżentelmena podąża z duchem czasu i jest zapalonym feministą, który śmiało zabiera głos w obronie wszelkich form równouprawnienia. To nie przypadek, że Aaron i jego żona – reżyserka Sam Taylor-Johnson – są jedną z najbardziej inspirujących par współczesnej branży filmowej.


Ceny:

Woda perfumowana 50 ml / 341 zł
Woda perfumowana 100 ml / 478 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności