Gucci Guilty Cologne - nowoczesna interpretacja klasycznej wody kolońskiej

<
Gallery image
>
Gucci Guilty Cologne 1
<
Gucci Guilty Cologne 1Gucci Guilty Cologne 2Gucci Guilty Cologne 3Gucci Guilty Cologne 4Gucci Guilty Cologne 5
 
>
 
 

Idea #ForeverGuilty stanowiła deklarację autoekspresji i odwagi. Dziś zapach Gucci Guilty Cologne inauguruje nowy rozdział zapachów męskich jako nowoczesna interpretacja klasycznej wody kolońskiej - wielowiekowego zapachu rodem z Włoch. Gucci Guilty Cologne to kreacja o współczesnej nucie głębi, w której główną rolę odgrywają szlachetne akordy drzewne i intensywne cytrusy.


Cologne

Woda kolońska stanowi część historii perfumiarstwa. Wymyślił ją Jean Paul Feminis – XVII-wieczny włoski kreator zapachów mieszkający w Niemczech. Kreator skomponował na nowo zapach stworzony pierwotnie przez florenckich mnichów, dodając doń olejki eteryczne neroli, bergamotki i pomarańczy. Jean-Antoine Farina – asystent perfumiarza nadał zapachowi nazwę Cologne na cześć miasta Kolonia, w którym mieszkali niegdyś Jean Paul Feminis i on sam.

Nowa interpretacja tradycyjnej włoskiej wody kolońskiej to koncepcja Alessandro Michele’a. Gucci Guilty Cologne charakteryzuje się intensywnym, aromatycznym charakterem i zaskakującą nutą głębi, którą określają zmysłowe nuty drzewne. Mistrz perfumiarstwa – Alberto Morillas, ukazał świeżą naturę tradycyjnej wody kolońskiej w nowoczesnej odsłonie: zrównoważył jej naturalną aromatyczność wyjątkową energią włoskich cytrusów. W nutach głowy kalabryjska bergamotka tworzy dodatkową promienną warstwę obok męskich z natury składników: rozmarynu i jagód jałowca.

Śródziemnomorska olfaktoryczna narracja znajduje kontynuację w intensywnym sercu z esencją hiszpańskiego cyprysu. Jego intensywne tonacje żywiczne sublimują eleganckie nuty kwiatowe: heliotropina i fiołek. Alberto Morillas ukazuje enigmatyczny nowy charakter Gucci Guilty Cologne w nutach głębi. Zmysłowe, szlachetne nuty drzewne powoli rozwijają się na skórze liśćmi paczuli, ciepłym drewnem cedrowym i krystalicznym białym piżmem.


Kampania reklamowa

Jared Leto powraca, by wystąpić w kampanii reklamowej Gucci Guilty Cologne, w typowo amerykańskiej scenerii. Fotograf - Glen Luchford, pokazał nagrodzonego Oskarem aktora i muzyka leżącego w salonie kosmetycznym retro. Flakon, sfotografowany pośród zabytkowych przedmiotów, lokówek i szpilek do włosów, eksponuje na zdjęciu jasnozielony płyn zapachu.


Flakon

Flakon ma taką samą elegancką sylwetkę, jak Gucci Guilty Pour Homme. Jego masywne szkło jest przezroczyste, aby ukazywać jasnozielony płyn zapachu. Flakon zwieńczono srebrnym korkiem. Opakowanie zewnętrzne ma odcień zielony. Widnieje na nim srebrny emblemat splecionych liter G.


Gama i ceny:

Gucci Guilty Cologne 50 ml / 275 zł
Gucci Guilty Cologne 100 ml / 365 PLNZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności