Guerlain L'Homme Ideal L'Intense - nowa odsłona zapachu z chilli i nutami dymnymi

<
Gallery image
>
Guerlain L'Homme Ideal Intense 1
<
Guerlain L'Homme Ideal Intense 1Guerlain L'Homme Ideal Intense 2Guerlain L'Homme Ideal Intense 3Guerlain L'Homme Ideal Intense 4Guerlain L'Homme Ideal Intense 5Guerlain L'Homme Ideal Intense 6
 
>
 
 

Migdał, użyty po raz pierwszy w zapachu męskim przez markę Guerlain, stanowi olfaktoryczny atrybut L'Homme Idéal. Niepokojący i tajemniczy - zaprzecza regułom, aby ukazywać unikatowy charakter każdego z trzech zapachów obecnych do tej pory w kolekcji. Teraz dołącza do niej czwarty - Eau de Parfum Intense z chilli i nutami dymnymi.


Guerlain L'Homme Ideal Intense to nowa wod perfumowana - Magnetyczna, porywająca i ognista!

W 2018 roku L’Homme Idéal zdejmuje maskę, aby ukazać swoją supermoc.


Ultraintensywna męskość

Nic i nikt nie jest w stanie mu się oprzeć. Jest mężczyzną o wielu obliczach. Naturalnym i eleganckim, wysportowanym, kulturalnym i obytym, wrażliwym i silnym – w równej mierze. Mężczyzna Guerlain emanuje nowoczesną męskością. Żyje intensywnie i jest w nieustannym ruchu. Dowcipny, czarujący i charyzmatyczny – ulega swoim pragnieniom. Jego zapach odzwierciedla jego osobowość: zmysłową, tajemniczą i dynamiczną.


Zapach ujawnia swoją supermoc

Guerlain kontynuuje historię o zapachu ukazanym z męskiej perspektywy. Mistrz perfumiarstwa - Thierry Wasser i kreratorka perfum Delphine Jelk wyruszają na poszukiwanie wcielenia współczesnego męzczyzny. Docierają jeszcze dalej dzięki intensywnej i seksownej aurze.

Ogniste chilli rozwija swoją moc i zdumiewający magnetyzm. Chilli - najbardziej pikantna przyprawa, ukazuje swoje pełne oblicze z wszechogarniającą intensywnością. Nuty dymne łączą się z akordami skóry i paczuli, tworząc nową wersję zapachu. Tynktura wanilii - główny składnik wody perfumowanej i specjalność domu Guerlain, podkreśla korzenno-drzewno-orientalną kompozycję intensywną elegancją.


Na czym polega sekret nieodpartego czaru?

Migdał, użyty po raz pierwszy w zapachu męskim przez markę Guerlain, stanowi olfaktoryczny atrybut L'homme Idéal. Niepokojący i tajemniczy - zaprzecza regułom, aby ukazywać unikatowy charakter każdego zapachu kolekcji.


Supertajemnicze opakowanie

Przybierając luksusowy, rozłożysty i prosty kształt, flakon L'Homme Idéal Intense przejmuje kody swoich poprzedników. Jego elegancka sylwetka ma mocno zarysowane ramiona i solidny giloszowy korek. Flakon powleczono tajemniczym czarnym lakierem. Błyszczące żółte wykończenia etykiety stanowią młodzieńczy, zabawny i żartobliwy akcent tego nowoczesnego opakowania.


Ceny:
Woda perfumowana 50 ml / 368 zł
Woda perfumowana 100 ml / 508 zł

Zapach dostępny będzie w sprzedaży od czerwca 2018.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności