Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn od Hugo Boss

<
Gallery image
>
Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 1
<
Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 1Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 2Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 3Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 4Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 5Hugo Iced - letni zapach dla mężczyzn 6
 
>
 
 

Zainspirowana 20 letnią spuścizną Hugo Man - legendarnym zapachem dla pokolenia pionierów, którzy aspirują do urzeczywistniania swoich marzeń – marka Hugo prezentuje dziś Hugo Iced: nowy zapach, który zachęci generację milenialsów, aby entuzjastycznie korzystali ze świeżego potencjału, jaki przynosi każdy nowy dzień. Wyjątkowa kompozycja orzeźwiających mroźnych składników sprawia, że Hugo Iced dodaje mężczyźnie animuszu, by mógł odważnie wyruszyć na spotkanie z przygodą. Zapach otwiera przed nim nieograniczone możliwości inspirujących i zmieniających bieg życia doświadczeń, ukazując wyjątkowo śmiałą i zuchwałą naturę Hugo.


Przypływ orzeźwiającej energii, aby wykorzystywać świeży potencjał każdego dnia

Ustanawiając wysokie standardy, aby zapewniać mężczyźnie satysfakcjonujący dzień, HUGO ICED otwiera się nutą orzeźwiającej mrożonej mięty, która pobudza ciało i duszę. Ta czysta, świeża i rześka nuta wyostrza zmysły i zwiększa koncentrację  umysłu, wznieca zapał i dodaje odwagi i siły, aby mężczyzna mógł podjąć czekające go wyzwania i korzystać z każdej okazji, jaką przyniesie dzień.


Śmiała świeżość, która wyzwala pewność siebie

Dynamiczny, wielowymiarowy zapach dodaje mężczyźnie pewności siebie w miarę, jak rozwija się jego kompozycja. Jego rewitalizujące nuty głowy wchodzą w interakcję z innowacyjnym sercem, które określa biała (dziko rosnącą) herbata – intensywny i egzotyczny składnik, kreatywnie połączony z jałowcem i pomarańczą gorzką, której temperatura spada poniżej zera. Nieodparcie ożywiony, ten intensywnie świeży akord przywodzi na myśl nieustraszony charakter milenialsów. Dodaje pewności siebie, która staje się paliwem nonkonformistycznej natury Hugo Man.


Zdecydowana męskość jako akt wiary

Z natury męska nuta wetiweru wyłania się na pierwszy plan w głębokiej i intensywnej nucie bazy. Wzmacnia chłodny efekt kompozycji i skutkuje podnoszącym na duchu uczuciem spokoju.

Każda uwolniona sprayem dawka zapachu dodaje mężczyźnie pewności siebie i zatrzymuje go w miejscu, aby uświadomić mu, że właśnie nadszedł ten dzień i trzeba go w pełni wykorzystać: #YourTimeIsNow.

Nowa mroźna, metaliczna wersja legendarnej manierki Hugo sugestywnie wyraża chłód i orzeźwiającą świeżość składników zapachu. Hugo Iced oferuje źródło orzeźwiającej energii, śmiałej świeżości i podnosi pewność siebie w chwili, gdy jest najbardziej pożądana. Stymulujący nowy zapach dotrzymuje tempa rozpędzonemu światu, oferuje generacji pionierów nowe emocjonujące doznania, które przywołują prawdziwą esencję marki Hugo.

Nuta głowy: mrożona mięta
Nuta serca: biała (dziko rosnąca) herbata
Nuta głębi: wetiwer

#YourTimeIsNow


Ceny:
75 ml / 249 PLN
125 ml / 345 PLN


 


 


 


Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl


 


 Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności