Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey - zapach jak siła wodospadu

<
Gallery image
>
Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 1
<
Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 1Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 2Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 3Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 4Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 5Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 6Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 7Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 8Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey 9
 
>
 
 

Najnowsza, męska kompozycja od Issey Miyake - L'Eau Majeure d'Issey pozyskuje swą moc z niewyczerpanego źródła energii, tumultu fal. Esencjonalna, pierwotna woda, woda w dosłownym znaczeniu. Stworzona dla mężczyzny nowoczesnego, by podkreślić jego wyjątkowy charakter i męskość. Ujmujący, drzewny zapach, wypełniony składnikami mineralnymi ze wzburzonej wody.


Woda toaletowa L’Eau Majeure d’Issey to najnowszy zapach męski marki Issey Miyake. W nucie głowy rozbrzmiewają akordy cytrusowego koktajlu z grejpfruta, limonki i cytryny. W sercu zapachu dominują słone minerały wzmocnione w bazie wyrafinowaną mieszanką nut drzewnych. Odświeżająca i energetyzująca kompozycja inspirowana czystością i siłą wód wodospadu.

Nuta głowy: grejpfrut, limonka, cytryna
Nuta serca: słone minerały
Nuta bazowa: mieszanka nut drzewnych

Dopełnieniem tej niezwykłej kompozycji jest uformowany przez wzburzoną wodę, wypolerowany flakon, jak niezwykle gładki, czysty, wygładzony przez fale kamień.


Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 259 PLN (edycja limitowana)
Woda toaletowa 100 ml / 365 PLN (edycja limitowana)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności