Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition - nowy, drzewno-owocowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 1
<
Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 1Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 2Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 3Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 4Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition 5
 
>
 
 

Po premierze Urban Hero 2019 roku, Jimmy Choo z dumą przedstawia Urban Hero Gold Edition, wyrafinowanego nowego członka rodziny Urban Hero i świeżą odę do tajemniczego i pewnego siebie mężczyzny Jimmy'ego Choo. Zbuntowany, ale kreatywny, wyrafinowany i odważny. Miejski bohater bierze miasto jako swoje płótno, a zasłonę nocy jako plac zabaw. I choć jest tak samo nienagannie elegancki jak jego poprzednik, Urban Hero Gold jest również wieloaspektowy, pełen sprzeczności i kontrastów. To kuszące poczucie dwoistości znajduje odzwierciedlenie zarówno w kompozycji, jak i w kolorystyce - złocie i głębokiej czerni flakonu - kolorach używanych przez najbardziej utalentowanych artystów ulicznych na świecie.


Podejście Urban Hero jest odważne, dynamizm odzwierciedlający idealnie nasze zmienne czasy.


Zapach

Stworzony przez słynną kreatorkę zapachów Juliette Karagueuzoglou, Urban Hero Gold Edition to drzewno-owocowa woda perfumowana, która kontrastuje ze swoim zmysłowym poprzednikiem.

Nasycona wyjątkowymi i kuszącymi nutami ananasa oraz czerwoną pomarańczą. Gorycz pomarańczy równoważy balsamiczną słodycz kojącej lawendy i bogatego bobu tonka w sercu zapachu. Finalnie Urban Hero Gold Edition pozostawia na skórze ciepłe i wyrafinowane nuty bazowe z drzewa sandałowego i mchu.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwona pomarańcza, ananas, bazylia
Nuty serca: lawenda, bób tonka, ambertonic
Nuty bazy: drzewo sandałowe, mech, piżmo


Flakon

Inteligentnie odzwierciedlając swobodną dynamikę samego zapachu, projekt flakonu i opakowania dla Urban Hero Gold Edition jest wynikiem inspiracji ulicami miasta. Tam, gdzie estetyka oryginalnego Urban Hero odzwierciedlała czyste linie i ostre krawędzie wyrafinowanych przestrzeni metropolitalnych, odważnie kontrastujące złoto graffiti i błyszcząca czerń znajdujące się zarówno na flakonie, jak i opakowaniu nowego zapachu są nasycone charakterystycznym poczuciem młodości i wigoru.

Logo inspirowane sztuką uliczną znajdującą się we wszystkich najbardziej tętniących życiem przestrzeniach miejskich na świecie rozwija pojęcie miejskiego bohatera Jimmy'ego Choo, przenosząć go obecnie do nowego kreatywnego królestwa.


Ceny:

Jimmy Choo Urban Hero Gold, woda perfumowana 259 zł / 50 ml
Jimmy Choo Urban Hero Gold, woda perfumowana 369 zł / 100 ml

Zapach dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-12-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES