John Varvatos Artisan - zapach męski

<
Gallery image
>
John Varvatos Artisan 1
<
John Varvatos Artisan 1John Varvatos Artisan 2
 
>
 
 

John Varvatos Artisan uzupełnia trylogię portfolio męskich zapachów John Varvados zwiększając wpływy tej life stylowej marki. John Varvatos był zaangażowany w każdy etap tworzenia swojego nowego zapachu. Dokładnie opracowane detale, charakterystyczne połączenie starodawnego rzemiosła i nowoczesnej techniki są charakterystyczne dla filozofii marki.

Według projektanta, „Każdy aspekt mojego nowego zapachu, Artisan – od starannie kalibrowanych elementów składających się na tę unikalną kompozycję do ręcznie robionego flakonu, który odzwierciedla rzemieślniczą rękę przypomina o moim szacunku do przeszłości i mojej wizji przyszłości. Jest także rezultatem ponadczasowej jakości.
Ubrania projektowane przez Johna często inspirowane są historią, kreując z niej coś zupełnie nowego. Podczas tworzenia Artisan projektant założył sobie, że stworzy zapach uosabiający rzemiosło jednocześnie emanuje nowoczesnością. John Varvatos Artisan ożywia koncepcję Johna w zapachu odnoszącym się do dwóch poprzednich Classic i Vintage, lecz ma swój własny urok.

John Varvatos Artisan przypomina ożywiający, nietknięty zapach natury. Świeży i intrygujący, wyraża wolność długiego letniego weekendu; doświadczenie świeżego powietrza w najczystszej, najprostszej z form.


Flakon

zainspirowany jest czystymi liniami i codzienną elegancją tradycyjnej piersiówki. Profil przywołuje na myśl nowoczesną sylwetkę zapachów Classic i Vintage, lecz, jak ze wszystkimi męskimi zapachami Johna Varvatosa, inna faktura tworzy zupełnie inny design. Ręcznie tkany ratan w radosnym, karmelowym kolorze pokrywa butelkę, sprawiając, że każda ma swój własny eklektyczny charakter. Metalowa zatyczka z antycznym, czarnym wykończeniem, przedstawia logo marki. Rezultatem jest nieomylne wrażenie luksusowego kunsztu promieniującego jedynym w swoim rodzaju urokiem.


Zapach

Raz jeszcze John Varvatos połączył swe siły z Rodrigo Flores-Roux z Givaudan, aby stworzyć charakterystyczny zapach. Męskie, nowoczesne i bardzo osobiste ujęcie cytrusowego motywu przewodniego, John Varvatos Artisan reprezentuje połączenie klasycznego cytrusa i ziołowych tonacji używanych w tradycyjnych Eau de Cologne. Zapach przedstawia nowe ujęcie klasycznego motywu, odnajdując znane uczucie świeżości, łącząc najnowocześniejsze, abstrakcyjne nuty perfum dla orzeźwiającego nowoczesnego splotu.

Nuty górne: zapach otwiera się elektryzującym cytrusowym wybuchem. Sycylijskie mandarynki
z soczystym owocem tangelo z Florydy dodają musującego efektu zimowych meksykańskich pomarańczy. Stonowane i skondensowane akcenty ziołowe dzikiego tymianku, hiszpańskiego majeranku i greckiego lavandinu (hybryda lawendy) dyskretnie zaznaczają swój ślad.

Nuty serca: serce zapachu jest tak samo nowoczesne jak i nęcące. Występują tu nuty kwiatowe północnoamerykańskiego drzewa pomarańczowego i indyjskiej murrayi, obfitego drzewa jaśminowego, nigdy przedtem nieużywanego w męskich zapachach. Interesujące trio ekstraktów imbirowych zapewnia niespodziankę: świeży korzeń imbiru z Chin, apetyczny imbir nigeryjski łączą się z intrygującym imbirem purpurowym, ekskluzywnym opracowaniem Givaudana.

Nuty głowy: w tle, ultranowoczesny, abstrakcyjny akord drzewny podtrzymuje stałą świeżość zapachu. Własne specjalności drzewne Givaudana, Kephalis i Georgywood scalają czarujące składniki: bursztynowy Belambre i piżmowy Serenoline*, zapewniając zaawansowane technicznie wykończenie, które jest zarówno gładkie jak i pełne mocy.


Ceny:
Woda toaletowa 75 ml  / 229 PLN
Woda toaletowa 125 ml  /  299 PLN

Zapach jest dostępny tylko w perfumeriach sieci Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-12-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności