K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum Nourishing Beard Oil - perfumowany olejek do brody

<
Gallery image
>
K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 1
<
K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 1K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 2K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 3K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 4K by Dolce & Gabbana Nourishing Beard Oil 5
 
>
 
 

Charakteryzujący się zapachem K by Dolce & Gabbana, Eau de Parfum Nourishing Beard Oil pozostawia na skórze uwodzicielską woń. Jest idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji skóry i brody. Oprócz tego, że jest tradycyjnym olejkiem do brody, ten wielofunkcyjny produkt może być również stosowany jako olejek do mycia twarzy.


Męski, autentyczny, charyzmatyczny. K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Nourishing Beard Oil otula brodę zapachem, który oddaje istotę współczesnego mężczyzny: Króla życia codziennego.

Eau de Parfum Nourishing Beard Oil pozostawia na skórze uwodzicielski akord, który ożywa dzięki połączeniu sycylijskiej cytryny, figi i drzewa cedrowego Virginia.


K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum Nourishing Beard Oil: olejek do brody o autentycznym i charyzmatycznym zapachu.


Nowy olejek K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum Nourishing Beard Oil to idealne rozwiązanie do pielęgnacji skóry i brody. Oprócz tego, że jest tradycyjnym olejkiem do brody, ten wielofunkcyjny produkt może być również stosowany jako olejek do mycia twarzy. Jest tak delikatny, że można go stosować kilka razy dziennie i łatwo zmyć wodą.

Jego kojąca i relaksująca formuła oparta jest na olejku arganowym i olejku z passiflory, znanych ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych.

Olejek zamknięty jest w lakierowanej szklanej butelce z ułatwiającą jego aplikację pipetą i wyrafinowanym ciemnoniebieskim opakowaniu ozdobionym srebrną koroną i niepowtarzalnym logo Dolce & Gabbana.


Cena:

Eau de Parfum Nourishing Shaving Oil 30 ml / 185 zł

Produkt dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-08-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES