K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna, przypraw i czerwonych papryczek pimento

<
Gallery image
>
K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna 1
<
K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna 1K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna 2K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna 3K by Dolce&Gabbana - ciepło drewna 4
 
>
 
 

W ubiegłym roku został zaprezentowany K by Dolce&Gabbana, urzekający zapach, który opowiada historię autentycznego i nowoczesnego mężczyzny. Uwodzicielski, hojny i charyzmatyczny, jest królem swojej codzienności - naturalnym przywódcą, który ceni swoich bliskich i inspiruje wszystkich wokół siebie. Teraz Dolce&Gabbana Beauty ujawnia nowe oblicza swojej osobowości dzięki wodzie perfumowanej K by Dolce&Gabbana, nowemu zapachowi, który oferuje intymny wgląd w serce współczesnego króla. Intensywna, magnetyczna i zmysłowa woda perfumowana odsłania teraz pełną głębię jego pasji. Równoważąc siłę z zawsze życzliwym sercem, udowadnia, że urodził się nie tylko po to, aby nosić swoją koronę, ale także po to, aby ją naprawdę posiadać.


Woda perfumowana K by Dolce&Gabbana wywodzi się z dziedzictwa wody toaletowej o zmysłowym zapachu ucieleśniającym ducha mężczyzny, który z pasją i pewnością decyduje o swoim przeznaczeniu. Te orzeźwiające perfumy zawierają mieszankę ciepłego drewna i zmysłowych przypraw. To zapach, którego mocna drzewna baza zostaje wzmocniona przez drewno Nagarmotha. Aromatyczne serce otulają ciepła nuta kardamonu oraz iskra esencji czerwonych papryczek pimento. Szlachetną kompozycję wieńczy subtelny kremowy akcent mleka figowego, zapewniając niezapomniane i intrygujące perfumy dla mężczyzn. Odkryj intensywny zapach, który ujawnia intymne ucieleśnienie serca współczesnego króla.


Zapach

Woda perfumowana K by Dolce & Gabbana została stworzona w oparciu o dziedzictwo wody toaletowej, oferując nowy, zmysłowy zapach, który ucieleśnia ducha mężczyzny, który z pasją i pewnością wybiera swoje przeznaczenie. Zainspirowane ziemistym, surowym krajobrazem Toskanii, znane kreatorki zapachów Daphné Bugey i Nathalie Lorson na nowo zinterpretowały oryginalny zapach, aby przywołać intensywne i magnetyczne strony króla codziennego życia. Podczas gdy woda toaletowa stworzyła crescendo z cytrusów, rozpalonych ognistymi aromatami i wzmocnionymi szlachetnymi drzewami, woda perfumowana K by Dolce&Gabbana ujawnia teraz nową pikantność, bardziej zmysłowe serce i mocniejszą drzewną bazę.


Składniki

Tak jak woda toaletowa, również woda perfumowana otwiera się pobudzającym połączeniem pikantnych cytrusów, musującej, czerwonej pomarańczy połączonej z esencją cytryny torchio, tworząc musujące nuty głowy. Zaostrzone świeżym posmakiem jagód jałowca cytrusy ożywia nowa korzenna nuta kardamonu, która rozpala iskrę esencji pimento, rozpalając serce zapachu i wzmacniając jego namiętną intensywność. Ostre geranium zmieszane z uspokajającą szałwią i energetyzującą lawendą zyskują nową zmysłowość dzięki dodatkowi akordu mlecznego figi, który to nadaje delikatny kremowy akcent łącząc się z utrzymującym się ciepłem przypraw. Następnie zapach rozwija się w uwodzicielską bazę ze zmysłowego drzewa cedrowego, tlącej się paczuli i ziemistej wetywerii, wzmocnionej nową żywą nutą dymnego drewna nagarmotha. Mocno magnetyczny i nieodparcie zmysłowy zapach doskonale oddaje namiętną intensywność współczesnego króla.


Nuty górne:
- czerwona pomarańcza
- cytryna torchio
- jałowiec
- kardamon

Nuty serca:
- papryczki pimento
- geranium
- szałwia
- lawandyna
- mleko figowe

Nuty bazy:
- cedr
- paczula
- wetiwer
- nagarmotha


Opakowanie

Zachowując wyrzeźbioną, geometryczną formę oryginalnego flakonu K by Dolce&Gabbana, flakon jest ozdobiony głębszym odcieniem królewskiego błękitu, odzwierciedlając nową intensywność magnetycznego zapachu. Prawie nieprzeniknione, lakierowane szkło pozwala na intymne spojrzenie na ukryty w nim zapach.
Ikoniczna korona, która wieńczy charakterystyczną sylwetkę flakonu, jest teraz pokryta polerowaną srebrną patyną, podkreślającą szlachetny błękit kopuły lapislazuli i otaczające ją kamienne kule. Na samej butelce ukoronowana litera K przywołuje tradycyjny symbol rodziny królewskiej, ale z odważną prostotą i współczesnym charakterem. Majestatyczny i zapadający w pamięć flakon doskonale reprezentuje wszechświat współczesnego króla.


Ceny:

50 ml / 355 zł
100 ml / 499 zł
150 ml / 569 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES