Lab Series Skincare For Men – żel myjący i nawilżający do twarzy

<
Gallery image
>
Lab Series Skincare For Men 1
<
Lab Series Skincare For Men 1Lab Series Skincare For Men 2Lab Series Skincare For Men 3
 
>
 
 

Lab Series Skincare For Men na wiosnę przygotował innowacyjne produkty zainspirowane falami oceanu i surfingiem. Zarówno myjący jak i nawilżający żel do twarzy, został stworzony po to, aby odświeżyć skórę mężczyzny, pozostawiając na niej delikatny i chłodzący efekt.


Żel myjący do twarzy PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel oraz żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel są łatwe i szybkie w użyciu, dostarczając przy tym wielu zaawansowanych korzyści. Twarzą linii został profesjonalny surfer Luke Davis (@lukedavisthegrey), który pokazuje jak cieszyć się życiem.

"Ktokolwiek uprawiał surfing albo robił cokolwiek w oceanie, wie, że daje on poczucie wolności. Uwielbiam żel nawilżający All-in-One Face Hydrating Gel, ponieważ będąc na słońcu i w słonej wodzie niemal codziennie, mam poczucie, że moja cera jest permanentnie wysuszona. Produkt ten pomaga nawilżyc moją skóre i dodać jej z powrotem trochę życia." – Luke Davis

Żel myjący PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel zmienia się w intensywną pianę, która idealnie myje twarz oraz zarost i z łatwością się spłukuje. Produkt delikatnie lecz głęboko oczyszcza, nie naruszając pH skóry. Żel nie tylko usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia, ale także głęboko usuwa pory pomagając ożywić jej wygląd. Czynniki odżywcze sprawiają, że skóra staje się gładka i odświeżona.

Żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel szybko się wchłania pozostawiając delikatną warstwę na skórze, a jednocześnie blokuje wilgoć, aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia. Produkt koi poprzez chłodzący efekt, a dodatkowo eliminuje efekt błyszczenia pozostawiając twarz matową.


Ambasadorzy linii: Luke Davis (@lukedavisthegrey) oraz Mike Reinhardt (@ridewithreino), wprowadzili w życie swoją historię typu "zachodnie wybrzeże spotyka wschodnie" na plaży Rockaway Beach, NY. Za aparatem stał Matt Albiani (@mattalbiani), a o ich wygląd zadbała Jodie Boland (@jodieboland). Aby dowiedzieć się wiecej o Luku i Mike’u, zapraszamy na stronę www.labseries.com/menforlabseries.


Ceny:
Żel myjący PRO LS All-In-One Face Clea nsing Gel / 150 ml / 69 PLN
Żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel / 150 ml / 139 PLN

Oba produkty dostepne będą w wybranych perfumeriach Douglas oraz na stronie www.labseries.com od marca 2017 roku.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-02-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto