Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche - eksplozja świeżości w nowym męskim zapachu

<
Gallery image
>
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 1
<
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 1Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 2Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 3Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 4Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche 5
 
>
 
 

Idealny na upalne, letnie dni i wieczory... Nowy zapach męski od Lacoste jest pełen energetycznych, ożywczych nut, z wyczuwalnym powiewem świeżości, który tchnął życie w drzewno-aromatyczną kompozycję. Zamknięty w delikatnie pastelowym, przejrzystym i szklanym flakonie roztacza niespotykaną dotąd dynamiczną rześkość.


Na wstępie nuta głowy wypełniona żywiołową, dynamiczną skórką cytryny nadaje ton kompozycji, która od razu wzbudza uczucie niezwykłej świeżości. Po chwili wzmacnia ją nuta imbiru – korzenny akcent przypominający kardamon obecny w legendarnej Wodzie Toaletowej Lacoste L.12.12 Blanc. W nucie serca świeżość zapachu podkreśla dodatkowo wiosenna lawenda. W finale wieńczy go otulającą, nowoczesną i dynamicznie męską aurą drewno dębowe. Olśniewająca kompozycja tryska energią.

Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche For Him Eau de Toilette to drzewno-aromatyczna kreacja stworzona przez Sonię Constant (Givaudan).


Flakon przepełniony musującą świeżością

Elegancki design flakonu, nawiązujący do legendarnej koszulki polo Lacoste L.12.12, pozostał niezmieniony. W tym roku flakon podejmuje temat przejrzystości. W pastelowym odcieniu lodowato morskiej zieleni Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche idealnie odzwierciedla świeżość zawartego w nim zapachu.

Na flakonie dumnie prezentuje się replika haftowanego krokodyla, który zdobi każdą koszulkę polo Lacoste. On także ma korespondującą kolorystykę: jest zielony.  


Gama i ceny:

Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche For Him 50 ml / 269 zł
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche For Him 100 ml / 359 zł

Zapachy dostępne są w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-07-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES