Lacoste L'Homme Intense - synergia owoców, przypraw i drewna

<
Gallery image
>
Lacoste L'Homme Intense 1
<
Lacoste L'Homme Intense 1Lacoste L'Homme Intense 2Lacoste L'Homme Intense 3Lacoste L'Homme Intense 4
 
>
 
 

Tak jak oryginalnej wersji L'Homme Lacoste, L'Homme Lacoste Intense zachowuje wyjątkową synergię owoców, przypraw i drewna, którą wynosi na wyższy poziom dzięki szczypcie wetiweru i cypriolu. W wersji Intense zapach wyróżnia się wybitnym temperamentem. Mężczyzna Lacoste wie, że zarówno na korcie, jak iw życiu, wszystko zależy od nastawienia.


Tenisista i przedsiębiorca René Lacoste stworzył francuski styl, który cechuje nowoczesny i doskonale wystudiowany urok. Dzisiaj słynny krokodyl wciąż symbolizuje wartości człowieka, który uczynił go swoim emblematem: elegancję, fair play i nieustępliwość. Oto sekret człowieka Lacoste: styl przede wszystkim.

W wersji Intense, L'Homme Lacoste wyróżnia się wybitnym temperamentem. Mężczyzna Lacoste wie, że zarówno na korcie, jak iw życiu, wszystko zależy od nastawienia. Jego wytrwałość i odwaga są kluczem do sukcesu i charyzmy oraz źródłem wyjątkowej uwodzicielskiej mocy.

Skomponowany przez mistrza perfumiarstwa Michela Girarda, twórcę oryginalnego zapachu, L'Homme Lacoste Intense zachowuje tę wyjątkową synergię owoców, przypraw i drewna, którą wynosi na wyższy poziom i przedłuża dzięki szczypcie wetiweru i cypriolu.

Szczere i szczodre nuty głowy to połączenie smakowitej pigwy i rabarbaru, wzmocnione skórką pomarańczy i mandarynki. W sercu kompozycji przyprawy korzenne wirują ze sobą, aby stworzyć intensywnie energetyzujący koktajl. Czarny pieprz, imbir i jaśmin łagodzi nieco mżawka migdałów. Tu właśnie odnajdujemy całą siłę i żywiołowość, jakie cechują słynnego krokodyla.  

Nuty głębi łączą w sobie siłę i męskość. Dominujący cedr i akigalawood nabierają nieco egzotyczności dzięki nutom ambry i wanilii. Wetiwer i cypriol nadają zapachowi jeszcze większą intensywność i siłę uwodzenia, co czyni zapach L’Homme Lacoste Intense naprawdę wyjątkowym.

Flakon zachował powściągliwy kształt pierwotnego produktu, stał się jednak nieprzezroczysty i przybrał matowy odcień ciemnego granatu, który podkreśla moc zapachu.


Kampania reklamowa

L'Homme Lacoste Intense, dzięki swojej postawie i spojrzeniu, ukazuje tę niezrównaną pewność siebie, elegancję i charyzmę, które go definiują. Gdy zapada zmrok, u jego stóp rozpościera się miasto. Ogromne terytorium czeka, by je ujarzmić i podbić.


Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 265 zł
Woda toaletowa 100 ml / 365 zł
Woda toaletowa 150 ml / 435 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności